İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açıl Yardım Yönetim Panelimden Düzenleme Yapamıyorum

SparTaCuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar benim site ile igili sorunum, bir haftadır bu sorun devam ediyor, özel scriptli bir film sitem var, site çokk yavaştı, hostlan görüştük mevcut paketiniz sitenizi kaldırmıyor, cpu aşırı derece kullanıyorsunuz, yeni pakete geçememi istediler, ki ancan ben site yönetim panelinde film ekleyip kaydet dediğimde şöyle sorunlar la karşılaşıyorum, daha önce çalışıyordu, hiç bir sorun yoktu, scriptlr hiç bir şekilde oynamadım, hatayı araştırdım biraz genelde sunucudan kaynaklanıyor filan dediler, aldığım hatalar ;

Forbidden

You don't have permission to access /yonetim.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkçesi;

Yasak

Bu sunucu üzerinde / yonetim.php erişmek için izniniz yok.

Isteği işlemek için bir ErrorDocument kullanmaya çalışırken Ayrıca, hata mı buldunuz değil 404 karşılaşıldı.

Method Not Implemented

GET to /yonetim.php not supported.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Türkçesi;

Yöntem Uygulanan Değil

Desteklenmiyor / yonetim.php GET.
Isteği işlemek için bir ErrorDocument kullanmaya çalışırken Ayrıca, hata mı buldunuz değil 404 karşılaşıldı.

Devamı Oku: Açıl Yardım Yönetim Panelimden Düzenleme Yapamıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5