İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil yardim

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben yurt dışında ögrenciyim bizimkilerin gonderdigi paranın bi kısmını cektim kalanını cekemiyorum daha yaklaşık 250 dolar cekmem lazım ama cekemedım neden olmuyor yardımcı olursanız sevinirim iş bankası hesabım interaktif bankcılıgı kullanmaya calıştıgımda tr dekı telefon numarama bi kod gonderiyor ama ben dişardayım ve kart bende yanı ordan ögrenemiyorum ne kadar paranın kaldıgını

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankası hesabımdaki parayı her zaman visa electronic le cekiyodum bu sefer ceke miyorum sorun nedir bilmiyorum banka ile ilgili mi yoksa ......

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yurt disina acik degilmi kartin bu arada bende ayni senin gibi kullaniyorum su an

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı atm ve bankalar da da denedim alamadım acaba bankaların parayı benım adıma faiz de kullanma giibi bi durumu olabilir mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5