İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılan menuler...

A

Anonymous

Misafir
Butonun üstüne geldiğinde diger linkler yukarıdan asağıya doğru açılsın
Çektüğimde kaybolsun.Basit ama...Bu nasıl yapılıyor.yardımcı olacaklara tesekürler

A

Anonymous

Misafir
Yapılıyor tamam ama nasıl?Ben de onu soruyorum ya?http://www.tef.gazi.edu.tr/index.html de soldaki değil de ortadaki butonların üstüne gelindiğnde olduğu gibi...Baslıkların altında linkleri içeren gruplar var.Nasıl yapıldığını anlatacak arkadas arıyorum.

G

Gunes

Misafir
Macromedia Firework tam bu iş için. Önce file new den dosya oluştur. sonra soldaki toolaraç kutusunu kulanarak rectangle hotspot oluştur. Üzerine sağ tıkla ve Addpop-up menu komutunu ver. Ekranda görüntülenecek metini text kısmına, linkini link kısmına yaz. + butonuna tıklayarak alt alta oluşturabilirsin. Üstte yine alt menü oluşturma butonları felan var. Next butonuna tıkla. HTML veya İmage olmasını seç. Ayarlarını yap ve finish. F12 ile izle. Hadi kolay gelsin. Sorun olursa yine yaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5