İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

açılış sayfası ile ilgili bir soru

E

elanor

Misafir
herkese selam
bir web sitesi benim istegim disinda acılıs sayfami degistirdi ve degistime butonu da deaktive oldu. Bu tarz bir soru saniyorum forumda daha önce de dile getirilmis ve regedit'ten düzeltilmesi tavsiye edilmis ancak ben regedit programini pek bilmiyorum ve ayrıca programi açmak istedigimde kayit defteri düzenleme;yöneticiniz tarafindan devre disi birakilmis diyor. bu ne anlama geliyor. Açilis sayfami nasil degistirebilirim.lütfen bu sorularin cevabini biliyorsaniz benimle paylasin. simdiden tesekkürler....

A

aydinkim

Misafir
bendede var öle bişey programı denedim sorunu geçici olarak hallediyo ama malum site bi süre sonra tekrar gelip oturuyo...

herdefasında bunumu yapcaz her olduğun da?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağzınızın yandığı sitelere tekrar girmeyin! Windows update ile explorer'in güncel yamalarını yükleyin.Web siteleri açıldığın da karşınıza bir dialog box (yani, soru penceresi) geliyorsa, önce yazılanları kontrol edin %99,99 ihtimalle de hayır tıklayın.Çünki dialer tarzı programların çoğu bu şekilde bulaşıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5