İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aciliyetten Dolayı StarArkadas.Com ve Bir kaç Domain Satılıktır

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar daha önce 500 $ gibi vir fiyat istemiştim bilenler var ... Ama bazı sebeplerden dolayı (bir yakınımın sağlık problemleri) acil paraya ihtiyacım oldugundan dolayı fiyatını iyice düşerttim...

stararkadas.com 5000+ üye , PR 3 , Günlük Tekil = 500 + , Alan Arkadaşa 6 Ay Boyuncada Hostu Bedava (100 MB Alan, 10 GB Band Aylık)....
Ücret = 250 YTL

Ayrıca vedabusesi.net ve sonsigaram.net domainleride 50 YTL (teki) ye satılıktır... Lütfen ciddi arkadaşlar yazsın...

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem$o iyi ho$ diyorsun da netline a geliyoz 50 mb alana 90$ fiyat çekiyon! yine hosting fiyatları böylemi???

siteyi çok ucuza satıyorsun bu arada...

S

SempatiX

Misafir
Netline ile benim işim yok kardeş... Netline nin makinası başka benimki başka... Netlinenin fiyatı kendine benimkide kendime...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5