İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acill girin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forum-guzel.tk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkaşalr yer iburasımı bilmiyorum ama domain satın alıcam site ne tarzı diye soruyosanız söliyim site forum sitesi olucak Arkaşlar içinde sağlıktan tut online oyunlara kadar şiirlere reismlere herşey var Bu sitede Ben kendi yazdığım makalelerden oluşucak yani alıntı olmıcak fourmda kendi makelerlerimi yazıcam foruma adı ne olsun yani doamin adı siteadı.com söliyin

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kardeşim kusura bakma ama ilk önce Türkçe'yi düzgünce bir öğren,sonra forum işlerine başla.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaşım diğer konudada belirttim, yazılarını yazarken dikkat et türkçeyi katlediyorsun resmen okumakta çok zorluk çekiyorum ve başlık dolayısı ile banlanabilirsin forum kurallarını oku lütfen, domain mevzuna gelince düşen domainleri takip et elbette güzel bir domain bulursun.

senkron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haylazforum.org domaın ve hostuyla satabılırım sana.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
arkaşalr yer iburasımı bilmiyorum ama domain satın alıcam site ne tarzı diye soruyosanız söliyim site forum sitesi olucak Arkaşlar içinde sağlıktan tut online oyunlara kadar şiirlere reismlere herşey var Bu sitede Ben kendi yazdığım makalelerden oluşucak yani alıntı olmıcak fourmda kendi makelerlerimi yazıcam foruma adı ne olsun yani doamin adı siteadı.com söliyin

Kardeş biraz sakin ol ve mesajını yazdıktan sonra bir gözden geçir,

Birde acil yardım yazmışsın ama konun çok acil bir konuda değil.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaşım diğer konudada belirttim, yazılarını yazarken dikkat et türkçeyi katlediyorsun resmen okumakta çok zorluk çekiyorum ve başlık dolayısı ile banlanabilirsin forum kurallarını oku lütfen, domain mevzuna gelince düşen domainleri takip et elbette güzel bir domain bulursun.

Sizin Türkçe'niz de süpermiş. Bide kalkmış arkadaşı eleştiriyorsunuz. Tamam hiç kimse kusursuz değil, ama kalkıpda birini eleştiriyorsan bari kendi yazdığına dikkat et, küçük bir hata yapsan yazmam bile bunları ama en büyük hatayı yapıyosun ;)

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sizin Türkçe'niz de süpermiş. Bide kalkmış arkadaşı eleştiriyorsunuz. Tamam hiç kimse kusursuz değil, ama kalkıpda birini eleştiriyorsan bari kendi yazdığına dikkat et, küçük bir hata yapsan yazmam bile bunları ama en büyük hatayı yapıyosun ;)
kalkıpta olacak o.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
TDK değiliz ama ufak tefek kusurlar olabilir. da yı ayrı yazmayabiliriz ama "alıcam vericem " ağzına da karşıyız. bırak türkçeyi -ki liseli muhtemelen konuyu açan kişi - sanki tüm dünya onun etrafında dönüyor. başka işi yok milletin koşarak gelip onun sorununu halledecekler :D

MrLegend

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konunun esasına gelecek olursak ....

com uzantılı domainler,
forumgeveze
muhabbetforum
forummuhabbet
diyalogforum

net uzantılı domainler,
zurnaforum
forummuhabbet
diyalogforum

beğendiğiniz domain varsa, iletişime geçebilirsiniz, ancak baştan söylemek gerekirse ucuz domainler değiller, saygılar ...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

kalkıpta olacak o.

Sayın UykusuzNagme;

Eğer okuma yazma biliyorsanız ve anlama kabiliyetiniz varsa herkes hata yapabilir yazmışım, burada hata aramıyorum ben, demişim kimse kusursuz değil diye ;)

Benim dert ettiğim konu Türk kelimesini yazarken baştaki "T" harfini büyük yazmaktan aciz olanlar ile ilgili. Bilmem anlatabiliyormuyum?

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
mümkünse birşey söylemek istiyorum harbiden boyadınız bide üstüne sıvadınız konu rapor edilmiştir saygılar

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaş aşırı heyecanlı anlaşılan, biraz da liseli oluşuna bağlıyorum bu durumu. Bunu, bunu alın burdan.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konu yolundan saptığı için kilitliyorum. Lütfen birdaha forumda konu açarken başlıklarını konu içeriği ile alakalı birşekilde belirleyiniz ki daha kısa sürede sorunuza cevap alabilesiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5