İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acıll yardınız lazım

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
merhaba kendı ustume olan adsense hesabım banlandı babamın ustune acsam ban yermı?daha once bunu yasamıs olan varmı?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Farklı adresten aç...
Ban yemezsin önceki hatalarını tekrarlamazsan

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
su anda baska bır adres yok pın kodunun gelebılecegı:(aynı adresten acsam ve babamın ustune acsam sorun olurmu?

bir yerde okumuştum ama hatırlayamadım. adres sorun teşkil etmez diyordu.

ör: sen evini kiralıyorsun diyelim. senin evine taşınan bir kişi (sen daha önceden o adresten adsense hesabı aldığın için) adsense kullanmayacak mı şimdi :D

başarılar..

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
bir yerde okumuştum ama hatırlayamadım. adres sorun teşkil etmez diyordu.

ör: sen evini kiralıyorsun diyelim. senin evine taşınan bir kişi (sen daha önceden o adresten adsense hesabı aldığın için) adsense kullanmayacak mı şimdi :D

başarılar..
ama aynı soyısımde olacak

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
babanın iş yeri adresini veya kendi iş yeri adresini ver, adres sorun teşkil etmiyor, sadece hatalarını tekrarlama

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aynı adres veya aynı soyad sorun teşkil etmez..farklı bir evde yaşayabileceğin gibi, seninle aynı soyadına sahip farklı kişilerde olabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5