İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acillll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben Kulebilisim de Bir Alan Adı Aldım Adama Ödemeyide Gecdim Ama Adam Şimdi Kalkmıs Benım Uyeligimi Silip Benım Alan Adıya Baskasına Vermiş ne Yapmam lazım o Alan adıyı Geri Alman Lazım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ödemeyi yaptığın kişiyi mahkemeye verebilirsin
tüm wm sitelerine konu açabilirsin
adını sanını sitesini hesap numarasını falan herşeyini afişe et

Scroom

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşım.. Deprasan Sen Bu Arkadaşa Destek Çıkıyorum Uydurma Akıl Sokuyon Beynine Bunun Yaptıklarını Biliyormusun da Buna O Şekilde Akıl Veriyorsun. Ben Bu Sektöre 2004 Den Beri Hizmet Veriyorum. Ben Böyle Çoluk Çocukla Çalışmıyorum Kurumsal Çalışıyorum Şuan Trabzonda 150+ Kurumsal Müşterim Var. Hiç Bir tanesinden Şikayet Gelmemiş Şimdiye Kadar da Bu Arkadaş Kim Oluyor Benim Adımı Kötüleyecek. ? Adıma Yaptığı Tüm Hakaretleri ve Net Ortamında Yaptığı Tüm Sahtekarlıkları Gün Yüzüne Çıkaracak Kadar Delil Mahkemeye Sundum. Geriye Kalanı Kendi Düşünsün. O Çocukça Şeyler Yapıp Belki Sanal Ortamda Küfür Edebilir Ama Ben Sessiz Kalır Ona Belli Etmeden Herşeyi Yaparım Ruhu Duymaz. Sana Gelince Kardeş Bir Laf Vardır. Babana Bile Güvenme Diye Ama Sana Bir Arkadaş Bir Kardeş Bir Abi Nasihatı Karşındaki İnsanı Tanımadan Bu Konularda Yardımcı Olup Akıl Verme. Bu Forumda O Kadar Üye Mod. Yönetici Var Ve Bir tek Sen Yazmışsın...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Merhaba Arkadaşım.. Deprasan Sen Bu Arkadaşa Destek Çıkıyorum Uydurma Akıl Sokuyon Beynine Bunun Yaptıklarını Biliyormusun da Buna O Şekilde Akıl Veriyorsun. Ben Bu Sektöre 2004 Den Beri Hizmet Veriyorum. Ben Böyle Çoluk Çocukla Çalışmıyorum Kurumsal Çalışıyorum Şuan Trabzonda 150+ Kurumsal Müşterim Var. Hiç Bir tanesinden Şikayet Gelmemiş Şimdiye Kadar da Bu Arkadaş Kim Oluyor Benim Adımı Kötüleyecek. ? Adıma Yaptığı Tüm Hakaretleri ve Net Ortamında Yaptığı Tüm Sahtekarlıkları Gün Yüzüne Çıkaracak Kadar Delil Mahkemeye Sundum. Geriye Kalanı Kendi Düşünsün. O Çocukça Şeyler Yapıp Belki Sanal Ortamda Küfür Edebilir Ama Ben Sessiz Kalır Ona Belli Etmeden Herşeyi Yaparım Ruhu Duymaz. Sana Gelince Kardeş Bir Laf Vardır. Babana Bile Güvenme Diye Ama Sana Bir Arkadaş Bir Kardeş Bir Abi Nasihatı Karşındaki İnsanı Tanımadan Bu Konularda Yardımcı Olup Akıl Verme. Bu Forumda O Kadar Üye Mod. Yönetici Var Ve Bir tek Sen Yazmışsın...

Bana zerzenişte bulunmanıza gerek yok. Ortada bir mevzu var ki arkadaş bunları yazmış. Aranızda neler geçti bilmiyorum. İsterseniz hizmetlerinizi tüm dünyaya sunun, milyonlarca müşteriniz olsun. Bunlar beni bağlamaz. İyinet, yapılan haksızlıklar karşısında çizgisinden hiç bir zaman sapmamıştır.

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Peki Oyle Diyorsunda Benim Cep Telefonumu Nie engeliyorsun Yada Nie Benden isinsiz Alan Adımı Başkasına Aktarıyorsun . :)

Sefa Bey Ben Haklı OLmasaydım Senin Ana Bayin Bana Alan Adımı Geri Vermezdi Bunuda BiL.
Demisin KufurLer Ben Sana Kufur Falan etmedim. :) .

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar Ben Kulebilisim de Bir Alan Adı Aldım Adama Ödemeyide Gecdim Ama Adam Şimdi Kalkmıs Benım Uyeligimi Silip Benım Alan Adıya Baskasına Vermiş ne Yapmam lazım o Alan adıyı Geri Alman Lazım

Bu şekilde isim vererek konu açıyorsan, elindeki delilleride konuya eklemen gerekiyor. Moderatörümün dediği gibi bu tip durumlarda elindeki delillerle mahkemeye başvurmalısın.

ödemeyi yaptığın kişiyi mahkemeye verebilirsin
tüm wm sitelerine konu açabilirsin
adını sanını sitesini hesap numarasını falan herşeyini afişe et

Kalın olarak işaretlediğim sözlerin üzerine yazma gereği duydum. Kurumsal bir firma isen, öncelikle noktalama işaretlerini düzgün kullanmalısın ki, yazdıklarını anlayabilelim. Moderatörümüz tabii ki akıl verecek. Arkadaş bir soru sormuş ve çözüm önerisi istemiş.

Yaklaşık 10 yıldır bu işlerin içerisindeyim. Ama mahkmeye verdim, vericem diyenlerin anca %1'i bu işi yapıyor. Hak arama yeri burası yada benzer siteler değildir. Kanunlarımız, mahkemelerimiz bu gibi durumlar için var. Benden de sana bir abi nasihatı, kimseye akıl verme. Herkes kendi işini yapsın.

Scroom

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Olayı Anlatayım da Siz de Hak Verin... Bu Arkadaş Benden Alan Adı Aldı. Site 1 Hafta Aktif Sonra Kendi Kendine İndex Atıyormuş İçine Ns Leri Değiştiriyormuş Sürekli Beni İlgilendirir mi Hayır. Daha Sonra Birisi Aradı Beni
- Kule Bilişim mi ?
- evet buyrun
- Benim Alan Adım Sizdeymiş, Rıdvan Sizden Almış O Şerefsiz Sitelere Sürekli İndex Atıyor. Ben Ona 60 TL Oda Parası Gönderdim Daha Sonradan Arkadaşları Bana İndex Attığını Söyleyince Bende Oda Açtırmadım Gönderdiğim Paranın Sadece Bahse Konulu Alan Adını Açılması İçin Verdiğini ve Geri Kalan Parayı da İstemediğini Söyledim Dedi.

Bende Bu Olay Üzerine Alan Adını Kendi Üzerime Aldım ve Sonradan Arkadaşın Üzerine Bıraktım.

Ve Bu Arkadaş Skype' de ve Küfürler Dolusu Açtığı Site Şu An Kapatmış Google De Kulebilişim Diye Arama Yapıp İncelerseniz.

KuleBilisim.Com « Web Tasarım , Kalite Web Tasarım , Ucuz Web ...
seslisesver.net/tag/kulebilisim-com/‎
KuleBilisim.Com Sahibi Sefa Yılmaz Ben Sana Né Dedim O Alan Adıyı ALırım Dié Size Kalmas Dimi Kocum . :) Buda Sana Kapak OLsun . :). Sana GeleLim Piçin ...

Bu Şekilde Bi Kalıntı Halen Daha Var. Sizce Bu Arkadaşı Savunmanız Doğru mu ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
iki tarafta belgelerle bana dönüş yapsınlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sonuç olarak rıdvanın üzerindeki domaini başkasına vermişsiniz. rıdvan ödeme kanıtını gönderdi. size küfür edip etmemesi iyineti bağlamıyor çünkü iyinet forumlarında edilmemiş küfür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5