İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılmış Gereksiz Yazıları Kaldırmak !

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Daha önce okuduğum bir makalede sitede bulunan gereksiz yazıları kaldırmak sitenin kalitesini arttıracağından bahsediyordu ve düşündüm karar verdim şuan için 4-5 ay önce açmış olduğum sitemde 160 adet yazı bulunmakta ve bir çoğu hit almıyor ve bu konudan rahatsız oluyorum, açıkçası hit almayan konuların pekte sağlam yazılar olduğu söylenemez haliyle normal. Şuan sitem günlük 25-30 kişilik tamamen organik ziyaretçi kitlesine sahip ve hemen hemen ziyaretçiler aynı konulardan geliyor, analizlere baktığımda sayılı bir kaç yazı hariç diğer konular pek dikkat çekmiyor ve bu yazıları kaldırmayı düşünüyorum. Bu konu hakkında nasıl bir yol izlemeliyim ?

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Merhabalar, konuları kaldırmak yerine içeriği değiştirip zenginleştirin. Hit almayan yazilariniz için ayrıca SEO çalışması uygulayın. Bir kaç adet kaliteli link almanız yazilarinizin hitini arttıracaktır.

Ayrıca iç linklemeye özen gösterin. Hitinizin çok olduğu yazılardan , ilgi düzeyine göre hiti az olan yazilariniza bağlantı sağlayın. Umarım hitiniz artar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5