İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

açTube kapaTube , youtube yalama oldu

leMAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
youtube yine yasaklanmış

bene bir mahkeme kararıda yazmıyor , iyice azıttı bu aç kapa durumları

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 24/04/2008 tarih ve 2008/468 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
'Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir' Yılan hikayesine döndü :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Çok normal bir durum arkadaşlar. Artık bu tarz uygulamalara alışsanız iyi olur ! ya da sesinizi daha gerçekçi yollar ile duyurmanız gerekli... !

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
olan video sitesi olanlara olucak :(

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
olan video sitesi olanlara olucak :(

<%
if youtube = acik then
response.write "Hoşgeldiniz."
else
response.write "Tadilattayız yan duvarı sıvatıyoruz o yüzden siteyi kapattık"
end if
%>

ben çözümü buldum. bu kapanma olayı artık sıktı baydı dicek laf kalmadı

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
video sitesi olanlar düşünsün :) aslında düşünülcek bişeyde yok birkac gun adsense kazancları iyi yukselir :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bide php sini yazsan :D

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
youtube engellemeleri aslında çok aciz bir yönümüzü daha ortaya koyuyor. milli eziklik, devletin acizliği vs. değil. daha temelde hepimizi ilgilendiren bir şey.

bir medya banlanırsa bir şeylere aykırı olduğu için banlanır. ama mesela internette bilmem ne dergisinde yazan bir kimse oldukça aykırıda yazsa mahkeme şikayet yoksa banlamaz. haberi olmaz zaten. video sitesi ise öyle değil. halk interneti video sitesi olarak gördüğünden ve öyle de görmek istediğinden mahkeme ve halk içinde önem arz diyor. bu durumda banlama işlerine giriliyor vs. Yani milletin soyut zekası düşük ki çok kanallı medyalara yöneliyor. işte bu soyut zeka mahrumluğu bancıar için habitat demek oluyor. ver yansın ahanda bansın hesabı...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yutube den videolar cakmiştim siteme zaten hiti yoktu şimdi site tamamen güme gitti:D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tam aksine benimde bir blogum var normalde hit 30-40 extremeye bir bakıyorum hit 2000 olmuş anlıyorum hemen youtube kapanmış : D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5