İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acunn.com

T

trgy

Misafir
acunn.com acun ılıcalının açtığı bir sitedir. acun.com ile acun ılıcalının bir çok hedefi var.

not: bakalım iyinet'in seo gücünü görelim. bu konu seo açmaçlı açılmıştır siz de yorumlarınızla destekleyin bakalım ne iş yapacağız. :)

acun.com acunn.com a yönlendirildiği için yazdım. :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Normal olarak tam tamına reklam adamı işini iyi yapıyor tanıtımı gerçekten iyi başarıyor. Sitesininde bu derecesivrilmesi de bu yüzden

T

trgy

Misafir
Reklama boğacak tabiki. Sen onun yerinde olsan öyle yapmaz mıydın? Elindeki imkanı kullanmasını iyi biliyor. Dur bakalım bir belki bu yazıları görür de iyinetin gücünü farkeder genç arkadaşlara ulaşır. :D

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Acunn.com alexada baya iyi bir yerde dikkatimi ordan çekmişti. Elindeki imkanı çok iyi kullanıyor acun. Turgay'la İyinet Acunn.com seo yarışması :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
acunn aslında bir acundur .com olarak zaten acunn acun .com acunn.com dur. hani acunn.com acun.com olmasaydı acun acunn da olamazdı şahsen.

T

trgy

Misafir
Pingleyelim bu linki lütfen. :D bir de link olarak eklesek fena olmaz hani. :D

X

Xman

Misafir
sözleşip hepimiz aynı anda 3-5 sitemizden link verelim, filtreye girsin eleman :D

E

Erturk

Misafir
acunn.com adındaki site acun ılıcalı isimli , erzurumlu ve neredeyse tüm dünyayı gezmiş bir showman'e aittir. acun.com daha bir kıyak gibi dursa da ne amaçla acunn.com a yönlendirdiğini halen anlamış değilim. acunn.com u pek fazla takip etmesemde tuhaf bir site olduğunu herkesten duyuyorum :p

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
acunn.com u ilk duyduğumda dedim acun ılıcalıda bu işe girdiyse biz yandık :) ama acun ılıcalı acunn.com u açtıysa vardır bir bildiği. varmısın yokmusun, survivor, acun firarda gibi yapımlardan sonra acunn.com dan da interneti takip edebileceğiz. bakak görek :D

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
peki birşey soracağm acunn.com bir acunn örneği midir? yoksa acunn ılıcalı adlı şahıs tarafından açılan bir kremşanti midir?
acunn.com da acunn.com hob hob acunn dırırırırıdıdı acun acunn

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5