İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ad Push Up CPM reklamları kullananların yorumları

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
Tıklama başına maliyet hesabı ile kazanç sağlamanıza olanak veren Enhanced UX özelliği ile en etkileşimli reklmların sitenizde gösterilmesini sağlayan sistem Adpushup kullanıma açıldı. Türkiye'de de reklam vermeye başlamışlar. Ben henüz denemedim ama deneyen arkadaşlardan yorumları alabiliriz.

Microsoft tarafından finanse edilen Adpushup ile ilgili ana sayfada şu ifadeler yer alıyor.

AdSense hesabınızın gerçek gelir potansiyelinin kilidini açın
A / B test çözümümüz, AdSense yayıncılarının reklam düzenlerini optimize etmek için deneyler oluşturmasına ve çalıştırmasına yardımcı olur. Reklam birimleri, boyut, renk, konum için sürekli olarak test edilir ve en iyi performans gösteren Varyantlar kullanıcılara sunulur—UX web sitesinden ödün vermeden daha iyi tıklama oranları ve artan gelir elde edilir. A / B testi, yayıncılara premium talep, yenilikçi reklam formatları ve reklam düzeni optimizasyonu sağlayan gelir optimizasyon platformumuzun bir parçasıdır. Microsoft Ventures tarafından desteklenen finanse edilen bir reklam kuruluşudur.

campaign adpushup reklamları 2019.png

Hatta kampanya kapsamında şu anda üye olup sitesi için başvuru yapanlara Ücretsiz 30 Dk Web Sitesi Para Kazanma Danışmanlığı veriliyor.

Siteyi incelemek için tıklayın
https://campaign.adpushup.com/adsense-revenue-optimization/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5