İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adam gibi iş yapalım

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuyu açtıgımdan beri toplam 4 arkadaşla anlaşmıştık her konuda. 10 bin konu için 300 ytl haftalık 50 ytl'lik ödemeyle ama malesef ne hikmetse bi türlü anlamadım gitti 3-5 konu açılıyor ve bir daha eser yok arkadaşlardan isimlerini vermek istemiyorum işlerine mani olmakta istemem 4 arkadaşda bu forumdan neden böyle oluyor acaba daha önce iş yaptıkta paralarınızımı alamadınız bu forumdan olsun r10 da yada başka sitelerden bi çok kere alış verişte bulundum kimseyede yanlış yapmadım aksini inkar eden varsa parası bende kalan varsa gelsin açık açık yazsın buraya haber vermeden işi yarım bırakıp gitmek hiçte hoş dil resmen ayıptır.msn'lerini ekledigim arkadaşları sildim konu açtırmaktanda vazgeçtim simsir kardeşim hariç oda yok piyasalarda gerçi. sonra çıkıpta dolandırıldım konu açtım paramı alamadım havaları söylenmesin diye böyle bir konu açma gereginde bulundum gerçi ortada böyle bişey olsaydı aradan bi hafta gibi bir zaman geçti çıkıp açarlardı konuyu bu foruma selametle

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1. isim ver de kimse zan altında kalmasın
2. isim ver de kimse bu dürüst iş yapmayanlarla çalışmasın
3. isim ver de bu kimseler neden böyle davrandıklarını açıklayabilsin

Bu arada, post işi bana ters, kendim copy paste yaparım daha iyi :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Forumda daha ilk mesajında alışveriş yapanlarla iş yapmamanızı öneririm..

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vizelerim başlıcak olmasa 2 hafta içinde bitirirdim ama

not: her yeni üye güvenilir değil diye bişey yok ama bende güvenmiyorum

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın bahsettiği kişilerden biriyim;

İlk önce şunu belirtmek isterim ki 4 kişi vazgeçmişse benimle beraber. Şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. 1 değil 2 değil.

Gerekçemi söylüyorum:

Arkadaşın sitesi genelde açılmıyor. Açıldığı zamanda database hatası verip duruyo. Yaklaşık 200 post attım ama normal bir sitede o kadar zamanda 1000 in üzerinde post atardım. Bununla igili arkadaşa mesaj attım. Ama bana hiç bi şekilde yanıt verilmedi. Bu konuyla ilgili arkadaş bana Pm attı 2-3 gün önce eleştirme maksadıyla cevap verdim gene ses yok.

Eğer hata bende ise tam arkadaşın kötülediği 4 kişiden biriyim.

Post işi yapıyorum. İki tarafında iyi niyetli olması lazım. Eğer ben bir sorun yaşıyorsam buna site sahibinin elinden geldiğince çözüm bulması lazım. Elinden gelen bi şey yoksa da en azından bir cevap alabilmek istiyor insan. Bu şartlar sağlanmadığı sürece sırf bu arkadaşın değil, kimin olsa işini bırakırım. Yapabilecek bir şeyim kalmıyor çünkü

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Arkadaşın bahsettiği kişilerden biriyim;

İlk önce şunu belirtmek isterim ki 4 kişi vazgeçmişse benimle beraber. Şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. 1 değil 2 değil.

Gerekçemi söylüyorum:

Arkadaşın sitesi genelde açılmıyor. Açıldığı zamanda database hatası verip duruyo. Yaklaşık 200 post attım ama normal bir sitede o kadar zamanda 1000 in üzerinde post atardım. Bununla igili arkadaşa mesaj attım. Ama bana hiç bi şekilde yanıt verilmedi. Bu konuyla ilgili arkadaş bana Pm attı 2-3 gün önce eleştirme maksadıyla cevap verdim gene ses yok.

Eğer hata bende ise tam arkadaşın kötülediği 4 kişiden biriyim.

Post işi yapıyorum. İki tarafında iyi niyetli olması lazım. Eğer ben bir sorun yaşıyorsam buna site sahibinin elinden geldiğince çözüm bulması lazım. Elinden gelen bi şey yoksa da en azından bir cevap alabilmek istiyor insan. Bu şartlar sağlanmadığı sürece sırf bu arkadaşın değil, kimin olsa işini bırakırım. Yapabilecek bir şeyim kalmıyor çünkü

kardeş nedense bahsettigin sorunlar bende olmuyo (site her zaman açık, database hatasıda vermiyo) ayrıca arkadaş cana yakın ve iyi niyetli biri bence siz biraz daha iyi niyetli olsaydınız bunlar olmazdı...

herkese iyi forumlar,

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş nedense bahsettigin sorunlar bende olmuyo (site her zaman açık, database hatasıda vermiyo) ayrıca arkadaş cana yakın ve iyi niyetli biri bence siz biraz daha iyi niyetli olsaydınız bunlar olmazdı...

herkese iyi forumlar,

Burada yalan sölicek halim yok. Sende olmayabilir. Ben mesajlarıma cevap alamadım ona bakarım. Benim ne kadar iyi niyetli olduğumu senin bilmene gerek yok zaten. Ama ben iyi niyetli birisi olmasam Ploop la 1,5 yıl çalışamazdım dimi ?

Lütfen beni tanımadan etmeden hakkımda yorum yapmayın

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende arkadaşın bahsettiği kişilerden biriyim.

arkadaşla 250 video 15 ytl ye nalaşmıştık ama 11. videoda 1 telefon geldi ve evi 2 günlüğüne terketmek zorunda kaldım. nedenini söyleyemem kusura bakmayın.

ama gerek bu forumdan olsun gerek zone.org dan çalıştığım arkadaşlar var ve bunun en son örneğide bu forumda MoD dur.

ben bu durumuda msn de bildirmiştim saten yolcuya

tekrardan özür dilerim yolcu kardeş

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıvırmayın millet :) yapamadık deyin herkes normal karsılar ancak kaçmayın siz bir şekilde anlaşmışsınız iş verenle sebep ne olursa olsun işin bitmesi gerekir ( hastalık , aniden çıkan sorunlar vs.. bunlarda iş verene söylenir rica edilir) siz kontrol etmiyormusunuz post atacagınız sitenin hızını bakmıyomusunuz hangi dcde yada hangi şirkette hafifte olsa birşeyler bilmeniz lazım bu foruma girdiginize göre iş veren arkadaşım sana gelincede peşin para verme kimseye her 1000 postta gerekli olan miktarı gönder ..

sadece tavsiye..

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konu hakkında bişiy yazmak istemiyorum yoksa uzar gider kimseyi kötüledigim falan yok foruma ve video sitesine konu açan arkadaşlar pm ile hesap bilgilerini göndersinler bi zahmet pazartesi hesaplarına geçiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5