İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adam gibi mp3 sitesi

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaşlar themp3king kapandıktan sonra piyasada adam gibi mp3 sitesi kalmadı sanırım, arşivi sağlam sürekli güncel mp3 sitesi bulamıyorum. Önerebileceğiniz var mı?

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maximp3.com var he bide yenisi geliyo :p

T

Turkyurdu.org

Misafir
CD marketi olan bir arkadasi kazaa'ya bile degismem:+)
Tesekkurler Murat Engin Varislisoy:D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodlamısın tamamen benım yazdığım harıak bir site gelıyor bıraz sabredın ama sadece kodlama bana ait site felan değil eğer scriptim ıyı kullanılırsa çok nuyuk bır muzık protalını gormeye hazır olun genel ozellıklerı;
Tıkaldığınız sher sanatcının ozel sayfası var
bu sayfada o sanatçının bıyografısı
sanatcının çıakrttığı butun albumler bu albumlerdekı şarkılar bu şarkıalrın şarkı sozlerı bu şalbulerın album kapağı ve bu albumun yayıncı muzık firması,
mp3 leri ındırmek için uyelı kıstemeyen gelişmiş bir script yazdım aylarımızı aldı ama yazdık işteaçılınca haberda ederım bıralarda :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dazlak sen sen ol kaç kere indirildiğini yazma bi album veya parçanın !!!
Anladın sen anladın :) yoksa bi tarafına girer o 100.000 tane indirilen mp3lerin kaset parası :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazarken onuda yazdık ıyı mı :d neyse onuda hallederız gızlı yaparım şi,di panelden kontro lederım ben bu scripti satmaya başalrım ılerde ama bıraz tuzlu bı fıyatı olcak zaten tasarım bakımnda oalyı aştık bıde her yere reklam yerı koydum eheheh kendım için yaptım kısmet olamdı neyse 2 hafta içinde bombasını patlatırım burda :p

T

TIP

Misafir
themp3king in yerini dolduracak çok site gelecek

bekleyin ve görün ;) anladınız siz anladınız

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
Arkadaşlar themp3king kapandıktan sonra piyasada adam gibi mp3 sitesi kalmadı sanırım, arşivi sağlam sürekli güncel mp3 sitesi bulamıyorum. Önerebileceğiniz var mı?

Araştırırsan güncel mp3te bulursun arşivde

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kolaymp3.com vardı ama linklerim forumlarda dolasmaya basladıgı için kapattım.Yeni Portal kurmaya hazırlanıyorum..
Geniş bir arsiv olacak..
Suan Yapmaya Calışıyorum ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5