İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adamakıllı Yerli Hosting Firması Yok Mu?

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk hostingimi www.ivhosting.com sitesinden aldım adamalrın datacenterı orman yangınında yanana kadar bir sorun yaşamadım. İkincisini www.hostgator.com dan aldım. Hala gayet mennun bir şekilde kullanıyorum. üçüncüsünü www.kb.com.tr sitesinden aldım. Dördüncüsü de yerli ve kendini biliyor(YH) burada daha yazmadım ama onu da yazacağım. Bu kadar çok kesinti yapılır mı yawf. Kendi sitelerine bile girilmiyor. Bir de ticket bırakmamız isteniyor.

KB hakkında zamanında konu açmıştım. Tabi sahibi kendini savunmak için elinden geleni ardına koymuyor. Bu YH da kendini savunacaktır elbet. Haklı olmayacaktır. Bunlar için de konu açılma zamanı yaklaşıyor.

KByi terk ettikten sonra bana gelen mail :

Merhaba

Bir süredir iis.com.tr ' ye ait Windows sunucular tarafımızdan barındırılmaktaydı. Uzun süredir borçlarını ödememekteydiler. Birçok insanın mağdur olmaması için sunucuları kapatmadık. Firma borçlarının uzun süredir birikmesi ve bizimde artık mağdur olmamız dolayısı ile sunucular kapatılmıştır. Bu kişilere ulaşabildiğimizde borcunu ödeyemediklerini ve kendisinin askere gideceğini bildirdi. Fakat biz yinede elimizden geldiğince bekleyip sunucuları formatlamadık. Şu anda ise kendileri hiçbir şekilde borçlarını ödemedikleri gibi, sunucuları formatlayıp müşterilere hiçbir şekilde yedek vermememiz için bizide tehdit etmektedirler. Bizde savcılığa suç duyurusunda bulunacağız.
Aynı şekilde linux sunucuları başka bir firmada bulunmaktaydı ve onlarda bizim gibi mağdur oldukları için onlarda sunucuları kapattılar.
Bu durumdan dolayı bizimde piyasaya ödememiz gereken borçlarımız bulunmaktadır.

Windows hosting yedekleri olmayan kişilerin bize ulaşarak alacakları hosting paketine yedeklerinin aktarılacağını bildiririz.

Tüm herkesin bilgilerine sunar iyi çalışmalar dileriz.

Adresimiz :
Fevzipaşa Mah. 846 Sok. No:45 kat:3 D:205 Konak İZMİR

Telefon :0 232 445 62 88
Fax : 0 232 445 75 64
E-Mail Adresleri :
Destek : [email protected]
Bilgi : [email protected]

X

Xman

Misafir
Oldukça kaliteli ve sağlam bir hosting firması tavsiye edebilirim size, ilgilenirseniz pm atın lütfen.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sadecehosting.com ben daha iyisiyle bugüne kadar çalışmadım, belkide benim şansıma bilmiyorum uptime oranları söz verdiklerinin asla altına inmiyor hatta üstünde. Servis kalitesi vs. çoğu firmadan kat ve kat daha iyi.

webspaceturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ElbiNET farkıyla tanışın

Size ve üyelere % 100 TÜrk sermayeli ve yerli lokasyonlu ElbiNET i tavsiye ediyoruz.

ElbinNET sıradan hosting firmalarından farklıdır.
Farkımız nedir?
Fiyatlar ekonomiktir her keseye uygun hosting paketleri mevcuttur.
Müşteri memnuniyeti ve güven kazanacağımız paradan daha önemlidir
ElbiNET 5 yıldır hosting sektöründe profesyonel hizmet vermektedir.
ElbiNET personeli Almanya dan Eğitim Sertifikalıdır.
7/24 Online destek ve satış imkanı sunulmaktadır.
Sunucular Türkiye lokasyonlu olduğundan sitelere erişim hızlıdır.
Serverlar son teknoloji HP donanımlarına sahiptir. İntel Exon 3065 Dual Core 8 Gb ram.
1 site 3 server üzerinden yayınlanır.
Günlük yedekleme yapılmaktadır.
Yıllarca küçük boyutlu hostinglere büyük paralar verenler artık iyi bir firmaya geçmenin zamanı geldi.

www.ElbiNET.com
Yayında ve Yapımda...

ElbiNET-Bilişimin Yeni Gücü

mail:[email protected]

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadecehosting.com ben daha iyisiyle bugüne kadar çalışmadım, belkide benim şansıma bilmiyorum uptime oranları söz verdiklerinin asla altına inmiyor hatta üstünde. Servis kalitesi vs. çoğu firmadan kat ve kat daha iyi.

Merhaba ustad, sadecehosting de bir kaç web sitem var blogger olarak kullandıgım ama banwit konusunda ne kadar acımasızlar? yani 8-10 bin hitli bir siteye ne kadar geçirirler bw yi aşarsak? bi tahmin yürüyebilir misin.? 4 gb'lık profesyonel paketlerini almayı dusunuyorum da.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Evet doğru bw konusunda acımasızlar daha doğrusu neyse o, ayrıca yeni kampanyalarında sitede belirtilen bw değerlerinin iki katını kullandırtıyorlar 10 kat da web alanı veriliyor, bw aşınca sana ücretlendirme çıkartıyorlar benim 1 sitem var yaz aylarında dediğin kadar hit alıyor ve senede 1 kere artı bw parası alıyorlar ufak tefek şeylerede bakmıyorlar yani atıyorum 10 gb bw harcıycam demişsin 20gb olmuş birşey demiyorlar, ama bu 100gb olunca sana sen birşey söylemeden faturalandırma çıkarıyorlar

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sh kaliteli firmadır bilirim ama ben size başka bir firma önereyim vit.com.tr (vital dc) denemenizi öneririm.

Sagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet doğru bw konusunda acımasızlar daha doğrusu neyse o, ayrıca yeni kampanyalarında sitede belirtilen bw değerlerinin iki katını kullandırtıyorlar 10 kat da web alanı veriliyor, bw aşınca sana ücretlendirme çıkartıyorlar benim 1 sitem var yaz aylarında dediğin kadar hit alıyor ve senede 1 kere artı bw parası alıyorlar ufak tefek şeylerede bakmıyorlar yani atıyorum 10 gb bw harcıycam demişsin 20gb olmuş birşey demiyorlar, ama bu 100gb olunca sana sen birşey söylemeden faturalandırma çıkarıyorlar

Bilgiler için te$ekkurler. O kadar da kötü değillermiş :)

X

Xman

Misafir
bw limit aşım ücretleri oldukça düştü gb başı 50 kuruş gibi bir miktar alınıyor ortalama.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
KB ile iis'nin bağlantısı yoktur. Firma satılmıştır. Kar Bilişim devredilene kadar 1 sene boyunca en ufak bir sorun yaşamadım ve ticketlara anında destek verdiler. iis'ye bir geçtik. Attan indik eşşeğe bindik resmen. Adamların sitesi yok neymiş yeniliyorlarmış. Bu zihniyetteki bir firmayla nası çalışırsın ? Önce siteni yaparsın varolan siten durur sonra silip yüklersin hemen siteyi komple silip yeniliyoruz demenin alemi ne ? Ayrıca hostgator bendede sorunsuz 2k hit var cpu 0.1 umarım böyle devam eder gerçi hit yükseliyor sorun yaşamam umarım 7 site var baby pakette bu site hariç gerisi 10-200 arası hitleri değişiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5