İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Hakkında

F

F1R4T

Misafir
arkadaşlar 2 günde (2. gün bitmedi henüz) Totals: $397.68 oldu. aranıza fark gören var mı?

Ayrıca ödemelerle ilgili olarak adbrite hesabını açtıktan sonra mı başlıyor süre. yoksa ay başında mı başlıyordu? onunla ilgili bir aydınlatırsanız sevinirim. adbrite kullanmamıştım daha önce

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
f1r4t, 2 günde 400 doları yaptıysan helal olsun (meğer hilesiz yaptıysan). hesabın limiti geçtiği ay sonundan itibaren süre işlemeye başlıyor. mesela ağustos 1'inde hesabı açtın, o ayda limiti geçtin. ağustos sonu itibariyle saymaya başla. böyle kazanırsan adbrite'ta reklam kalmaz ama :p

F

F1R4T

Misafir
hmmm 1 ağustosta başladı kazanç. şimdi kötü mü olmuş oldu. tüh ya.. ay bitiminden 60 gün sonra ödüyormuş doğru mu? insallah degildir -)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım 90 gün bekliyoruz bende yeni üye oldum kimisi 60 diyor kimiisi doksan üşendim sitesinden araştirmayada üc ay sonra ilk ayın kazancını yoluyorlarmış

birde bu sıralarda acaip bir artış var adbrite reklamlarında boyle gidip geliyor reklam sayısı ilginc bir sistem :9

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ay bitiminden 60 gün sonra ödüyorlar evet doğru söyledin. bunu kazanan site hangisi mynet mi :p (içerik ne, ve zorla mı tıklatıyorsun merak ettim)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskiden 90 gündü artık 60 gün. aldığım çekler ona göre geliyor zaten.

F

F1R4T

Misafir
hayırlısı olsun ne diyelim. paramızı yemesinlerde bende onları yerim valla. gerçi ödeme yaptığını biliyoruz çoğumuz. 90 gün de abartı rakam yani

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
F1R4T soruma cevap vermedin hala,(içerik ne, ve zorla mı tıklatıyorsun merak ettim)
demişim?

F

F1R4T

Misafir
bunlardan ödeme falan istemeye gerek var mı. yoksa otomatik kendileri yolluyorlar mı zamanı gelince

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum hilesiz günde 400$ kazanman imkansız!

klik başı 5 cent veriyor ortalama 400$ yapabilmen için 8000 klik gerekli

sitelerinde %5 klik oranı olsa 160.000 günlük tekilin olması lazım
ya verdiğin rakam yanlış yada düpedüz hile yapıyorsun

Türklüğümüzü heryerde belli etmiyelim yakındır adbrite tan da atılırız yazıyorum buraya

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun kullanmaya başladım , bi tık a 25 cent verdi. Diğerleri 5 cent..

çok zor 400$ hilesiz günde.

C

CicekCicek.Com

Misafir
adam hile yapmadım demiyorki :) zorla tıklatırmıyorum diyor belki başka bir yöntem buldu olamazmi

ama 400$ alıyorsa 2günde yakında adbrite sana kitap yazar

G

Gencadam

Misafir
Adbrite, bu gün istatistikleri göstermiyor. Sizde de aynı mı durum?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi