İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite hakkında

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben işe yeni başladım bu adbrite da sponsor nasıl alacağız tam olarak yardımcı olabilir misniz bana teşekkürler

E

erotika

Misafir
Adbirte'ye üye olduktan sonra kodu sayfana koyarsın.. O kod direk reklamları gösterir yani adbirite den reklam almadan da o sabit reklamalrdan kazanabilirsin..

Ayrıca tıklama başına vs ayarlarsın reklam yerini, eğer reklam vermek isteyenler beğenirse fiyatı vs. sana reklam verir click başına veya tarihe göre (örneğin bir haftalık alırsın 70 dolar felan..)

Takıldığın bir yer olursa yaz yardımcı olmaya çalışırım

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika valla ben bu normal sponsorlarda yeniyim bana adbrite da tam olarak nasıl para kazanmaya başlayacağımı yazabilir misin siteme hangi kodu koymam gerekiyor www.sordukmu.com sitem bu arada .. şimdiden çok sağol

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girdikten sonra zone yaratman gerekiyor. Control panelinde add new zone diye bir link olacaktır. Zone ismini ver ve zone u yarat daha sonra get html code gibi bir link çıkacak karşına ona tıklayarak adbride ın reklam kodunu alırsın sorna tık başına kazanmaya başlarsın. Kazançların 90 gün sonra onaylanır ve gelmesi 100 günü bulur tabi sonra her ay çekler düzenli olarak gelir.

eg-zotika ö.m kutun dolmuş mesaj atmaya çalıştım ama atamadım cuma günü hakkında bana birşey demiştin unuttun sanırım bekliyorum hala.. ;)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler

teşekkürler zone yaratıp sayfaya koydum kodu 4 tane reklam çıktı yanlız ben 10 tane falan reklam almak istersem ne yapacağım ?

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar merhaba

hallettim herşeyi çıkıyor 5 tane sponsor ama kendim tıklıyorum sponsorlara ama ne yazıkki para geçmiyor :) neden acaba ya ? yine nerde yaptım yanlış

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw, abicim niye sen tıklıyorsun, başkaları tıklayacak.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya deneme amaçlı tıkladım arkadaşlara tıklattım yine olmadı ?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana tavsiyem odur ki, bu işlerde sakın ha hile yoluna başvurma, kısa yoldan çok kazanayım derken, bir de bakmışsın, elindekinden de olmuşsun.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakası yok

ya alakası yok hile değil sadece denemek amaçlı yapmıştım ve olmadı bişey yazmadı yani para niye anlamıyorum

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen para yazar mıydın, adamların yerine kendini koy..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım anlatamadım galba arkadaşıma tıklattım yine yazmadı demekki bi yalnışlık yapıyorum nerede yapıyorum diye soruyorum sen bana sen olsan yazar mıydın diyorsun ..!

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her ne kadar konu biraz dağılmış olsa bile yine de en alakalı yer burası olduğ için buraya yazıyorum.

Birisi reklam vermiş bana kabul ettim. Şimdi tekrar kod değişti mi? Ne yapmam lazım? Fiyatı çooook düşük tutmuştum artık yükselteyim mi? Lütfen adbrite kullananlar yazsın.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi, kodu değiştirmene gerek yok, kabul ettiğin reklam kendiliğinden gösterilmeye başlıyor, yani sen hiçbişey yapmıyorsun. fiyatı da bi 5-10$ arttır madem talep var, belki daha fazla veren olur

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağol excoder öyle yaptım fiyatı 5-10$ değil de birazcıkdaha arttırdım hadi bakalım:)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık text link için 4 ve 6$ bence çok az olmuş.
Bundan sana fazla bir pay çıkmaz! Genel hizmet reklamları daha çok kazandırır.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle diyim ilk başta 20 dolara 1 hafta reklam dedim tık oranım yuksekti ve 1 reklam aldım bende aylık 160 dolar dedim ve ona da veren çıktı tabi bu söylediklerim mp3indir.net sitesi için hiti gayet iyiydi ve günde 36 dolar kazanıyodum adbrite dan :D 160 doların 40 doları adbriteın 120 doları benim oldu. Şu an diğer sitemden adbrite aracılığıyla kazanmaya devam ediyorum 600 dolar para var 2 ayda iyi para gelmeye başlicak yakında hayırlısı..

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar "Make Checks Payable To:*" diye bi bölüm ver en altta üye olurken.doldurulmasıda zorunlu oraya ne yazılcak ??*

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5