İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite sorunları !

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adbrite ile herhangi bir konuda sorun yaşayan hesabı kapatılan yada çeki geç gelen arkadaşlar varmı ? Varsa problemlerini anlatabilirler mi ?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çek yolda galiba gelirse haber veririm :) gönderdik dediler bakalım ne zaman gelecek...

E

erotikbul

Misafir
kapatılan bir arkadaşım var. sitesinde içeriklere ulaşmak için adbrite ye tıklamaktan başka çare bırakmıyordu insanlarda. haketti de..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Zorla tıklatmaktan dolayı benimde hesabım kapandı mail attım yakında İsme ban koyacaklarmış yani o isme bir daha çek yollanmayacakmış. Onun için kandırma tık yapmazsanız daha iyi olur.

H

Hikayebul.com

Misafir
Peki kendi sitemizdeki adbrite reklamlarina günde bir defa tiklamakda sakinca yaratiyormu adsense deki gibi.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul bu konuyla alakası yok ama senin bu site bana çok çok tuhaf geldi. sevk hikayeleri başlığı altında "kız kardeşim ben ve ablam" "babam ve ben" ... Yazık...

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ya kalmadı kardeşim millette ahlak iman din kalmadı Allah akıl fikir versin

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, cidden yani. geçen birisi vardı paylasalim.com olabilir adresin tam emin değilim. sahibine de söyledim zaten. adamın sitede dini içerik var, anlatmış epeyce. bunun bikaç link altında eg-zotik içerikli linkler...

eg-zotik,absürt falan içeriğin varsa anlarım sonuçta hesabını sen verecen bunların ama madem eg-zotik koyuyorsun dini içerik koyma kardeşim. saçmalığın bu kadarı yani!

adama sorduğumda eg-zotik linkine çok ziyaretçi gidiyor, o yüzden koydum demişti! yurdum insanı hit için neler yapıyor ya. ben de siteye çıplak 3-4 hatun koysam hitler artar kesinlikle ama iş mi yani?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çılgınca bir ahlaksızlık almıs basını gitmekte, yaw simdi dinimi seven biriyim ve biraz daha bilgilerimi özümseme üzere bu siteye giriyorum diyelim, bi taraftan kızlar dans ediyor, diger taraftan ilahiler esliginde hoca vaaz veriyor :)
ne abuk bir durum ya...

bide su var s e x yazıp gelen vatandas ne meraklıdır ya dini öğretilere :p

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burasi internet herhangi ensest sitelere girmek gibi bir zorunlulugunuz yok. ama inanin absürt siteler Turkiye'de bir numara tabiki arkadaslarin yaptiklari kotu hem dini icerik hemde absürt icerik bi arada inanilmaz sacma bir sey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5