İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite ta Ödemeler Durduruldu

E

erotikbul

Misafir
gidin sorun adamlara. neden tartışıyorsunuz ki.
Hesabı olan herkes gitsin sorsun böyl bir olay varmı diye.

S

SaveTargetUs

Misafir
Öyle birşey olsa para kazanmasa kalitesiz kullanıcı gitse bi karar alırlar derler eg-zotik siteleri kaldırıyoruz. olay biter. sizin o örnek gösterdiğiniz siteler türkçemi yabancımı. yabancıysa onlar nerden biliyor bizim ülkemizde olan biteni. türkçe ise niye siz sorupta öğrenmiyorsunuzda başkasının sitesinden kulak duyumu iş yapıyorsunuz. atın abi bi mail. net bilgi alın. bu kadar kişi küfür etmesin durduk yere. herkezin ağzını okuyom buradan. bende kendime yabancı ülkede hesap açtırcam. olmuyo böyle a.q ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaveTargetUs' Alıntı:
Öyle birşey olsa para kazanmasa kalitesiz kullanıcı gitse bi karar alırlar derler eg-zotik siteleri kaldırıyoruz. olay biter. sizin o örnek gösterdiğiniz siteler türkçemi yabancımı. yabancıysa onlar nerden biliyor bizim ülkemizde olan biteni. türkçe ise niye siz sorupta öğrenmiyorsunuzda başkasının sitesinden kulak duyumu iş yapıyorsunuz. atın abi bi mail. net bilgi alın. bu kadar kişi küfür etmesin durduk yere. herkezin ağzını okuyom buradan. bende kendime yabancı ülkede hesap açtırcam. olmuyo böyle a.q ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor.

arkadaşım mail attım hem de 5-6 kez , ama 1 haftadır cevap yok. yabancı forumları örnek göstermemin sebebi ise, onların da maillerine cevap alamamaları.2 haftadır cevap bekleyen adamlar varmış orda. yani onların kaderi de bizimle ortak.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayda arkadaşlar ne yapacağız bu önemli bir konu sizce adbrite yattı mı paraların üzerine birşeyler söyleyin pls :) arayan yok mu ?

P

postmodern

Misafir
Telefon ile bağlantı kurdum canavar gibi ayakta adamlar Türkiye konusunu özellikle konuştum problem yok gitgide daha çok büyüyoruz diyor adam.

RAHAT OLUN!

Yararsız kullanıcı gönderiyorsunuz gibi gözüksede ben adbrite linklerine bakıyorum çoğunda adsense reklamları falan ön planda yani adamlar kazanıyor. Sonuçta yeniden bir reklam piyasası canlanması mevcut. Adamlar doğrudan kazanamasalarda dolaylı kazançlar elde ediyorlar. Google adsense olduğu sürece piyasaya para akacaktır ve bu para bir şekilde dolaşacaktır.

iyi kazançlar herkese

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
postmodern' Alıntı:
Telefon ile bağlantı kurdum canavar gibi ayakta adamlar Türkiye konusunu özellikle konuştum problem yok gitgide daha çok büyüyoruz diyor adam.

RAHAT OLUN!

Yararsız kullanıcı gönderiyorsunuz gibi gözüksede ben adbrite linklerine bakıyorum çoğunda adsense reklamları falan ön planda yani adamlar kazanıyor. Sonuçta yeniden bir reklam piyasası canlanması mevcut. Adamlar doğrudan kazanamasalarda dolaylı kazançlar elde ediyorlar. Google adsense olduğu sürece piyasaya para akacaktır ve bu para bir şekilde dolaşacaktır.

iyi kazançlar herkese

arkadaşım, geçen ay niye çek kesmediklerini sordun mu acaba?? mümkünse bir daha arayıp sorarmısın olay nedir??

M

murme

Misafir
Details for AdBrite Payment 6491

$18.44 paid to Muratcan Xxxx

DATE ORDER # AMOUNT DESCRIPTION

2004-11-01 171873 0.08 Network Ad
2004-11-02 171995 0.18 Network Ad
2004-11-03 172091 0.15 Network Ad
2004-11-03 172092 0.15 Network Ad
2004-11-05 172350 0.24 Network Ad
2004-11-09 172351 0.30 Network Ad
2004-11-06 172467 0.30 Network Ad

Sanırım açıklayıcı olur simdi ulasti mail elime dostlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5