İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Yeni Reklam Çeşidi : Intermission

S

Sporty

Misafir
Intermission reklam denilen olayı çıkardılar sizde görmüşssünüzdür, son bir haftadır bu cins 20 nin üzerinde ufak tefek paralarla reklam teklifi geldi, kabul ettim. Ama nerde yayınlanıyor nezaman yayınlanıyor ve kazanç sağlıyormu bi türlü anlamadım.. Nedir bu reklam çeşidi bilgisi olan varmı?

K

Kara

Misafir
Hocam reklam teklifini nasıl alıyorsun? Bize kimseden teklif gelmiyor sadece network ad gösteriyorum da

S

Sporty

Misafir
Kara' Alıntı:
Hocam reklam teklifini nasıl alıyorsun? Bize kimseden teklif gelmiyor sadece network ad gösteriyorum da

Günlük ortalama 150-200 tıklamaya ulaşırsan ufak tefek reklamlar gelmeye başlar

S

Sporty

Misafir
Ortalama kaç olarak görünüyor reklam verenlerin gördüğü sayfada? 50-100 görünüyor olabilir istatstikler geç güncelleniyor

S

Sporty

Misafir
Adbrite, adsense den çok daha iyi özellikle hiti yüksek yabancı trafikli siteniz varsa.. Adsense kafasına göre atıyor.. azıcık çok para kazanın 5 bin ve üstü hemen yollarlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5