İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdBrite'ın yeni "Earnings Report" Bölümü ?

E

erotikbul

Misafir
Merhabalar,

AdBrite'da bir değişimler söz konusu sanırım.

"My Account" kısmındaki, kazançlarımıza baktığımız, "Your earnings" bölümü değişmiş. Çeşitli tarih periyotları koymuşlar. 1 April 2005'i seçtiğimde, ilginç bir sayfa çıktı. Günlük ne kazandığımdan felan hiç bir şey anlayamadım, ayrıca kazancımda bir miktar azalma gördüm. Alakasız tarihler felan var. ALakasız demeyim de, başlangıç ve ödeme tarihleri felan var yani. Hiç bir şey de anlaşılmıyor.
"Order ID Start date Ad headline Ad type Amount paid Pay day "

Hiç bir şey anlamadım. Neler oluyor ? Kazançlarımız niye az gösteriliyor. Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Yabancı forumlara bakma fırsatım da olmadı, neyse cevaplarınızı bekliyorum.

P

paradox

Misafir
msn e yazcaktım çıkmışsın. Artık reklam verenlerin verdiği reklamlara kazançlara ve bunların adbrite tarafından onay tarihine göre daha detaylı bir kazanç tablomuz var. Toplam kazancını en alttan görebilirsin ama günlük kazanç görmek artık mümkün değil. Mavi renk olanlar onay bekleyenler ki onaylancakları tarih sagda yazar siyah renkler ise onaylananlar yani kazandıkların. Mavileride kazandın ama parasını daha reklam veren yatırmamış ondan beklemede. O yatırdığı anda adbrite onu siyah yapıp ay sonunda limiti geçtiysen ödeme yapar. Umarım açıklayıcıdır ;)

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde size ek olarak belki bu konu ile alakasiz k.bakmayin ama sunu sorayim , mesela burda reklam verenleri nasil gorecegiz ? diyelim sitemde reklamlar var ama bunlari kim verdi ve ne kadar surelik verdi nereden gorecegiz ?

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
bence çok iyi oldu çek gelmeden önce paranın ne kadarının sponsorlardan alındığıı görebiliyoruz.

tabi günlük kazancımız görünmüyo bu kötü.

E

erotikbul

Misafir
:) bence 3 çeşit renk var. Aslında kötü olmuş ama hiç yoktan iyidir.

Ayrıca, sanırım hesaplardaki miktarlar daha tam ayarlanmamış. Benim toplamda yaklaşık, xxx dolar eksik gösteriyordu saat 4 civarı, şimdi xxx-1/3xxx :) eksik gösteriyor. Kazançların aktarımı felan oluyor herhalde.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük kazançlarınızı görmek isterseniz bana başvurun, ki akşam vurursunuz sanırım, vuramazsanız tahtaya vurun. neyse alican, eg-zotik gelin size günlük kazançlarınızı vereyim.
buraya yazacaktımda ayıp olur diye yazmadım.

Serbülent Daşkın

E

erotikbul

Misafir
ya o değilde, total earnings azalmşı. Kazancın bir kısmı gözükmüyor yani. Nedir bu olay ? :confused:

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya günlük kazancı nasıl görücez ya kötü olmuş bu günlük öğrenilemicek 1 ay beklicez olurmu ya haksızlık bu.
Bu arada benimde kazancın bir kısmını yemişler . Neler oluyor hakketen ya

E

erotikbul

Misafir
hımm sanırım arkadaşında dediği gibi, onaylanan ödeme sistemi var şu anda. Total Earnings'de onaylanan ve gönderilecek olan paranız sanırım. Hesapda eksik görünenler de henüz onay aşamasındadır bu düşünceye göre.
:)

E

erotikbul

Misafir
sağolsun, forumdan önce, dostlarımız yetiştirdi linki :p

Neyse, sorun kalmadığına göre .. :)

T

The_Saint

Misafir
dikkat etsiyseniz bilmiyorum bende öyle son tarih 23 nisan yani son 3 gün yok

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adrite

yaf arkadaşlar günlük 30 $ kazandığım zone da hits ler sayılıyor ama clicklerin hiç biri sayılmamış 0 gösteriyor neden böyle bi bilginiz var mı ?

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende yine 3 gün yok bende yeni çıkan zımbırtıya göre 1 nisan gösteriyo :D zaten siteyi açalı 2 hafta oldu ne bicim iş anlamadım :D

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
o 1 nisan herkeste öyle

1 nisandan sonrasını görüntüle demek.

T

TGP

Misafir
Benimde kazancim ortalama 1,5 dolardı... Duzenli 1,5-2 dolar arasi kazaniyordum. Fakat ozellikle son iki gun kazanc 0,19-0,33 arasi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi