İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adense satılık 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hesabı veriliyor ici bos olarak bu aralar adsense hesabının actırılması biraz problemlide

hmmm wayy beee boş adsense hesapları satılıyor artık o derece oldumu yaa dee arkadaş maili vermiyormuş sanırım reklam kazançlarını kendisii kontrol edecek :) neyse biri 30 $ teklif etmiş hayırlı olur inşallah

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum tamam forumneuro.com ahibine sattım 65 dolara adense baska hesap ama bu kimseyi kandırmaya calısmıyorum yanlıs anlasılıyorum nboyt sattım isterseniz sorarsınız.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum reklam kazanclarına bakamıyorum şifre degişince bakamam ki valla bir kere sattım sorun yasamadım

M

MasterTR

Misafir
nasil guvenecez sana??

2 gun sonra $ifremi unuttum diyip sifirlama maili istetmiyecegin ne malum??

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sorun bu değil, Mail hesabı sende ise google'a bi mail atıp istediğini yaptırabilirsin. ister kapattırırsın ister şifresini alırsın. bunuda kimse istemez.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HAYIR ARKADASIM NBOYT A SORUN YARIN BAKALIM OYLE BİŞİ YAPMISMIYIM

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben oncede sattım hic bir sorun olmadı ben kandırsam daha guzel dolandırırım bu işime gelkmez benim adenle iişim olmaz vede msn verin konusalım yahuu burdasn zor oluyor

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen al fiyatıyla almak isteyen var satıyorum sattım

M

MasterTR

Misafir
yazilarin ve konu$ma uslubun hic guven verici degil

insanlara nasil hitap edecegini ogrenmelisin

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zdearban' Alıntı:
hmmm wayy beee boş adsense hesapları satılıyor artık o derece oldumu yaa dee arkadaş maili vermiyormuş sanırım reklam kazançlarını kendisii kontrol edecek :) neyse biri 30 $ teklif etmiş hayırlı olur inşallah
Biri 30$ teklifi kayıtlı mail adresini almak şarrtıyla vermiş...

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum hemen al fiyatını veren oldu satıldı yani

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakasız insan konusmasıyle ikna olursa o zamN by -dunyada baya bir sorun olur beyefendi gibi konusur milleti dolabdırır o zaman

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen AdSense satış başlığı açmayın. AdSense kurallarınca yasak bu yaptığınız. İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5