İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adense Yetersiz İçerik Diyor

devotion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adenseye www.trendbilim.pro için başvuru yaptım cevap erken geldi ve yetersiz içerik dedi şimdi ben bu hatayı nasıl halledebilirim? diğeri ise adenseye takrar nasıl başvuru yapacağım adense sayfasına girince açmış olduğum adense sayfası geliyor ne yapmalıyım.

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adenseye www.trendbilim.pro için başvuru yaptım cevap erken geldi ve yetersiz içerik dedi şimdi ben bu hatayı nasıl halledebilirim? diğeri ise adenseye takrar nasıl başvuru yapacağım adense sayfasına girince açmış olduğum adense sayfası geliyor ne yapmalıyım.

Hocam bir kaç konuya baktım siteniz özgün gibi Yetersiz içerik için biraz daha eklemeyi deneyin kaç konu olduğunu da yazsaydınız keşke.

Adsense için tekrar başvuru yapmak yerine youtube adsense veya blog adsense yi deneyin derim hocam sorularınız varsa imzamda ki sitemden de sorabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5