İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADFACTEN İLE KAZANÇLI ORTAKLIK

fytlh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADFACTEN
Adfacten gelişen ve kendini sürekli güncelleyen kadrosuyla sizlere hizmet sunuyor. Her an kendini güncel tutan yeniliğe açık her sorununuza anında çözüm üreten Adfacten ailesi ile çalışmak sizleri daima bir adım önde tutar.
İnternet ortamı sürekli gelişen ve değişen bir alandır. Bu alan ile uğraştığınız zaman erteleme, sonraya bırakma, yarına bırakmak gibi bir şansınız olmamaktadır. İnternet ortamı sürekli akan bir su gibidir, ona girdiğiniz zaman sürekli ilerlersiniz. Girmeyip ya da geç girdiğiniz zaman ise sürekli geride kalırsınız. Her an bir adım önde olmak çok önemlidir. Burada ay, hafta, gün değil saniyelerin bile çok şey değiştireceği bir ortamdır. Daima önde olmak, kendini güncel tutmak hep ileriyi düşünmek zorundasınız. Bunun için de yapmanız gereken en önemli adım doğru kişi ve şirketlerle çalışmak. Doğru kişi ve kurumlarla çalıştığınız zaman sürekli sistemin içinde olacak, her türlü yeniliği anında görmek için bunları yapmanız hayati öneme sahiptir.
Adfacten sizlere her türlü destek ve imkânı sağlamaktadır. Yenilikçi kadrosuyla her türlü sorununuza anında çözüm bulabileceksiniz. Hızlı ve dinamik çözüm üreten bir kadroya sahip olan Adfacten ailesi her türlü yardımı sağlamaktan geri durmayacaktır.
Biz soruna sorun üreten değil, sorunlara çözüm bulmak için çalışıyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran da budur.
Adfacten gelişmiş en güncel paneliyle her an kazancınızı kontrol edebilir ve planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Burada bir karambole getirme veya herhangi bir güvensizlik söz konusu olmayacaktır. Çünkü kendi kazancınızı kendiniz kontrol etme imkânına sahipsiniz.
Adfacten’ in en iyi kazanma oranlarını veren bir kurumdur. Diğerleri ile kendiniz karşılaştırıp kendiniz bunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.
Sizler için özel hesap yöneticileri çalışıyor ve onlarda sizin daha çok kazanmanız için sürekli emek harcıyor.
Ödemeler konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksanız. Havale/eft veya paypal ile ödemelerinizi alabileceksiniz. Bu size kalmış bir şey. Size uygun olanı siz kendiniz belirleyeceksiniz.
Adfacten ile iletişim kurmak için,
görüşleriniz ve sorularınız için:
[email protected]
yayıncılar: [email protected]
Web sitemiz: http://adfacten.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5