İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhearus Çeki Yollamiş

H

hibrahim

Misafir
Adhearus Çeki Yollamiş $26.72

merhaba arkadaşlar uzunca bir deneme sürecinden sonra adhearus çekimi onaylayıp göndermiş. MİŞ diyorum çünkü çek elime ulaşmadı henuz sitesinde gönderdik diyor. 1 haftaya elime ulaşır sanırım..
çek tam olarak elime ulaştığında buraya yazarım..
çekin bilgileri şöyle..

September 8th, 2004 5,298 xxxxx $26.72

eğer hala üye olmayan varsa üzerimden üye olursa sevinirm.

https://secure.adhearus.com/webmast...account_type=webmaster&site=webmaster_161233e

iyi günler

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska bi topicte adhearus ile ilgili dusuncelerimizi soruolardi en iyi cvp bu oldu heralde. dun sitemi once kabul edip sonra reddetmişler tekrar activate dedim. sitemi kabul etmişler . su anda 1.80 dolar war hesabimda ama daha yeni yani 1 hafta bile olmadi.

hayirli olsun

H

hibrahim

Misafir
bende dikkat çeksin diye yeni bir topic açtım. çek gelince tekrar belirtirim.. iyi günler.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben e-golddaki parami nasi hesabima yollatabilirim? bilen war mi? ayri bi topic actim bu arada.

H

hibrahim

Misafir
açtığın topiği göremedim ancak bu mesajını gören ve bu işle uğraşan arkadaşlar sana cevap verecektir. Tr.St ve referXchange bu işi yapıyor snaırım

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
açtığın topiği göremedim ancak bu mesajını gören ve bu işle uğraşan arkadaşlar sana cevap verecektir. Tr.St ve referXchange bu işi yapıyor snaırım

aynen :)
infoma bakarak msn ile ulaşabiliriniz...

saygılar...

yerelmasi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

merhaba arkadaşlar ben www.yerelmasi.com un yöneticisiydim bu sene öss de iyi bi puan alamayınca siteyi 2005 öss ye kadar kapattım :))) siteyi kapatmadan 28 gün kadar önce adhearus a üye olmuştum ve 120x600 bannerını göstermeye başlamıştım neyse bunlar 20 $ da ödüyoruz diyolardı benimki 28 günde 35 $ oldu çeki istedim ayın 8 inde gönderecez dediler.neyse benim göndereceklerinden hiç umudum yok çünkü daha önce ne kadar yabancılarla çalıştıysam göndermedilerdi bu adhearus sitesinde we welcome turkey yazınca şunları bi deniim dedim.neyse siteyi kapattım tekrar öss çalışmalarıma başladım :)) ayın 8 i geldi geçti para ortada yok ben iyice umudu kestim ama ayın 28 inde çeki yolladılar walla ta Kanada dan Kırşehir e 20 günde gelmiş gerçektende 8 inde yollamışlar 3.50 dolar ulaşım bedeli kesmişler kalan 31.50 dolarıda eksiksiz göndermişler.yani çekleri gönderiyolar arkadaşlar bence güvenilir bi site ben şahidiyim walla. bana çek gönderen ilk yabancı site oldular :) yani tavsiye ederim..... iyi çalışmalar ben www.yerelmasi.com u 2005 haziranda tekrar açıyorum o zaman tekrar daha sık görüşmewk üzere dostlar kendinize iyi bakın bol ziyaretçili bol kazançlı siteler dileğiyle benimle iletişime geçmek isteyen arkadaşlar [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.....

Z

zeynelkoc

Misafir
mesajını gördükten sonra rahatladım

foruma mesaj atan herkez sahtekar filan yazmış umarım dediğin gibidir

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 10 dolardayim 20 dolarda odeme yapmalarini istedim. bi haftada 20 dolar olur mutlaka. ay sonuna yetisir yani bakalim ben de cekimi alabilecek miyim...

darisi basima

yerelmasi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

walla arkadaşlar ben aldım 8 inde yolluyolar kanadadan kırşehire 20 günde ulaşmış işte ona göre ayarlayın hadi size bol ziyaretçiler bol kazançlar 2005 öss den sonra görüşmek üzere :)

Z

zeynelkoc

Misafir
bunlar sahtekar

Error : This Webmasters account and all the sites belonging to the webmaster have been removed from the Adhearus system due to generating fraudulant clicks. Sorry the account is currently not active. If you have any questions, please contact support.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitesinde kullandı isen haklıda olsan silerler accountunu.Geçmiş olsun.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak yerelmasına elma-armut derken çukkayı indirmiş.Hayırlı olsun.

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aynı şey banada oldu mail gönderdim [email protected] a ayni ipni bisürü clickinden dolayı dediler kılın biri girip click yapınca 50 60 tane adamlarda haklı olarak siliyolar .Gerçi tek ip bikere para verio bildiim kadarıyla ama anlamadım zaten google kadarda takmadılar iki satır yazmış bidahada bize başvurmayın demiş göndermij sorada...

Z

zeynelkoc

Misafir
sanırım yasak değil çünkü şu anda klarnet.net muziklerim.com da kullanıyor ama sorun bende çıkıyor

ingilizce anlayan biri yardım ederse sevinirim ilkgünden 5$ oldu sanırım onun için attılar

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel benim de sitem bi ara ole iptal oldu. sebebebi ise : - . yani sebep yok.
eger hesabina giris yapabiliorsan kazandiklarin duruyordur. siteye giris yaptiktan sonra sag ustte siteninn ismi yazar ama sende silindigi icin orada siteniz yok yazar. oraya tıkla.karsina bi sayfa acilir. orda sayfanin adresi yaninda inactive gibi bişi yazar.sen ordan activate i sec adamlar onaylayıp siteni tekrar acarlar.( ayni numarayi bana cektiler ben hemen tekrar ekledim onayladilar) eger orda site adresin yazmiosa oraya yeni site olarak sitenin adresini gir onaylamalarını bekle mutlaka onaylarlar.
bana 2 mail gelmisti adhearustan once onaylandiniz sonra reddedildiniz die :)

Z

zeynelkoc

Misafir
yok hesabıma giremiyorum

k.adı şifre güvenlik kodunu girdikten sonra kırmızı olarak buraya yazdığım yazı çıkıyor

ingilizce bilen yardım edecek olan varsa bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5