İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhearus Para Veriyormu ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaslar.. Bu yazıyı sirf bilgilendirme amacli yaziyorum.. Benim ne adhearus ile nede Updated ile işim olmaz. Benim sitede sevgili Anahost bir yazi yazmis Buraya aynen paste ediyorum..
Dogrudur , Yanlistir bilemem.. Yorumları size birakiyorum..
Selam,
Çeşitli forumlarda adhearus.com hakkında kötü yazılar okuyordum ama yinede bi şan verip en azında hesabımdaki para 20$ olsun çek gelecek mi derken 3 sitede yayınladığım reklamlardan toplam 40$ birikti ve forumlarda da bahsedildiği gibi aynısını banada yaptılar hesabınız kurallara uymadığı için silindi diye. Yani adhearus.com tam bir düzmecedir.

Bildiğiniz kaliteli ingilizce küfürleri bana ÖM olarak gönderirseniz sevinirim güzel bi derleme yapıp sunacağım kendilerine...

Gelen yazı budur:

Serkan Sanbolat, Your Adhearus.com TrueOnline site has been deactivated for violating our terms of service.

The most common reasons for this are:

1 - Artificially generating clicks and/or views.
2 - Asking visitors to click on ads or otherwise providing an incentive for them to do so.
3 - Repeatedly clicking on the ads yourself or have others repeatedly click for you.

Our goal at Adhearus.com is to provide our advertisers and webmasters
with a reliable advertising medium. As such, we have a zero tolerance policy regarding breaches of our terms of service.

We ask that you, or anyone affiliated with you, do not apply for our program again.

If you wish to receive more information on why the site has been removed please
send our support team any questions at [email protected].

Regards,

The Adhearus.com Support Staff
Not : Ust taraftaki Yazi Anahost Kullanıcısı tarafından Hostarena.net de yazilmistir.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazan kişinin fake click gibi şeyler yamadığı/yaptırmadığından eminmisin çünkü ben daha siteyi yeni açtığımda index e koymuştum refresh e almıştım indexi tıklamazsanız açılmicak yazmıştım günde 4 dolar civarı yapmıştım adamlarda türk eleman çalışıyormuş sildiler hesabımı gün sonunda aynen yaptığım şeyi ing. olarak anlatarak. Yani bence bu adamlar öder ama bilemiyorum..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla bende bilemiyorum. Ama bir haltlar karıstırmıs olsa neden böyle yazsınki ?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla orasını da ben bilememki :) kendisine sormak lazım. Ama bende emin değilim sadece fikrimi dile getirdim.

Z

zeynelkoc

Misafir
bunlarda sahtekar bi ara birçok tanıdığımı attılar tabi bizi de attılar

yani bunlar da sahtekar

ayrıca konu hakkında bilgi vermeleri için birçok mail attım ama cevap vermediler

isterseniz bi mail atıp deneme yapın..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla beni atamazlar hiç bir yanlış şey yapmıyorum tamamen kurallara uygun hareket ediyorum.. şimdi 11 $ var. sizde siteye girerek tıklama yaparsanız daha da artar ve ödemeyi en yakın sürede alırım :) www.allwebmoney.com

iyi çalışmalar...

Z

zeynelkoc

Misafir
iyide bizde zaten kurallar uygun yerleştirdik yani bi hile pislik filan yoktu

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynen ben de kurallara uygun yerleştirmiştim 15 günde 100 küsür$ yaptım 16. gün kapadılar . sebep tanıdık. hileli tıklamaymışşş...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bende katiliyorum beni de banladilar anlamsiz bir şekilde
gercek şerefsizler bunlarda

U

ulukislali

Misafir
Anlamadigim, 5, 10 $ icin bu zaman kayiplarina neden giriyorsunuz ki? Bir de üstüne üstlük sinirleniriz bozuluyor. Burada o tip siteler hakkinda minimum olumlu yazilar okuyorum. Deger mi?
.....................
www.berin.de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5