İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhearus un çeki elime ulaştı

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AnaHost.Com' Alıntı:
Diğer mesajınızda ib..eler, pzv...ler gibi sıfatlar yakıştırdığınız adhearusla onurlu davranıp bir daha dönüp yüzlerine bakmamanızı beklerdim. Naaparsınız işte çıkar dünyası, hem küfür ediyoruz hemde bizi kabul etmeleri için yalvarıyoruz.

Sırf beni gıcık etmek için mesaj yazan biri daha işte. Ben adhearusla şu an çalışmıyorum, adamların prensiblerine ancak böyle uyulur diye yazdım onları, ayrıca diğer sitelerim şu an açık değil ve reklam yayınlamıyorum hiç bir yerde.

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MP3 siteleri çok yüksek trafikli siteler olunca kazançları da yüksek oluyor haliyle. Günde 5-6 dolar ayda 150-180 dolar eder, günde 50 click yani. 2000 gösterim yapsan %2 tıklama oranı ile 40 click eder ki bu da normal sayılabilecek bir oran yani.

Adamlar bunu görünce dayanamıyorlar çünkü bu olay günde 10000 gösterim yapan bi site için 200 click yani 22 dolar edecek ayda 660 dolar edecek. sizce verirler mi bu parayı? Mutlaka bişey bulurlar, yok sitenizde illegal bişey var falan diye

Z

zeynelkoc

Misafir
günlük 3000 gösterim 50 click vardı adhearusun istatistiğine göre click başına 0.11 veriyordu ( başta 0.12 veriyordu sonra düştü) ilk günden 5.6-6 $ olunca sanırım şüphelendiler ama isatistiklere baksalar ne olduğunu göreceklerdi.
bize bişey olmaz kaybeden onlar olmuş oldu

Haymac arkadaşımın yazdığı mesaja katılıyorum

Diğer bir arkadaşın dediği gibi mp3 sitesi olması niye engel oluyor bende anlamıyorum sonuçta o banner a tıklanıp adamın sitesine gidiliyor. sonuçta reklam veren yok mp3 sitesinden gelmesin mi diyor?? hiç zannetmem adamı gelen hit ilgilendirir nerden geliyorsa gelsin.

H

hibrahim

Misafir
ben çeki ziraat bankası aracılığı ile bozduruyorum abim orada çalıştığı için komisyon ödemeden yapıyorum..

T

tikkyboy

Misafir
ya mp3 sitelerine ödeme yapmayacak olsa ama terms'inde yazmalı, bu sponsoru kullanan ark.lar terms'İ ya da faq'yü incelesin bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi