İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhood Ne İş ?

X

Xman

Misafir
Adhood diye bir ptc sitesinden email aldım geçen gün sanırım türkticaret.net in yenim reklam network ü imiş, herneyse başvuru yaptım üyeliğimi onayladılar gösterim seçeneğinden kod oluşturdum kodları siteye ekliyorum hiçbirşey görüntülenemiyor,tıklama seçeneğinden kod oluşturursam kodları ekleyince reklamlar çıkıyor, sanırım daha başlamadan üç kağıda kaçıyorlar gösterimede ödüyoruz diyorlar ama sistem çalışmıyor maalesef :( bu firma hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
adhood ne kazandırıyor ne getiriyor ödüyormu vs. bunları bilmiyorum ama geçen günler içerisinde adhood terbiyesizliğini gösteren bir konu açmıştım.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla adhood bana da mail gönderdi üye oldum siteye dediği gibi kodları koydum ancak nafile reklamlar falan çıkmadı...

Daha para alanı duymadım ancak arkaplnda Turkticaret.net olunca insanlar biraz çekingen duruyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5