İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adhood ve diğer firmalar

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Merhaba ,

Adhood denemeye - kullanmaya değer bir sistemmidir ? Adsensedeki vergiden sonra türk firmalarına yöneldim.Bu nedenle adhood dan başlamak istedim.Ama canımı sıkmayan noktalar yok değil , örneğin yanlışlıkla üye olurken @gmail.com yazmışım halbuki @hotmail.com olacaktı.Mail attım , maillere cevap vermiyorlar.Bakalım böyle giderse arayacağım fakat , adhood aramaya değer mi ? Stopajını kesip , vergisini alıp parayı bize gönderen önereceğiniz firmalar varmıdır ? Teşekkürler

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsense
Gittigidiyor
Max Gelir (Bundan ödeme almadım)

En iyi kazandıranlar bunlar.

Adhood tıklanmıyor, tık başıda sadaka veriyor (adsense ile kıyaslandığında).

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Şİmdi şöyle , oyun sitesine gittigidiyor reklamları ne kadar tıklanabilir ki ? Eğer sürekli oyun konsolu , işte metin2 ep pazarlarını falan gösterecekse , saniyesinde kayıt olurum.Ama hepimiz biliyoruz ki , şal bile gösterecek :) MaxGelir ' in internettede çınlatmışlar kulağını.Sevenler var , sevmeyenler var.Kararsızım.Ne dersiniz ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hayır alakası yok, kendin özelleştirebiliyorsun, sadece oyun konsolu, oyun dvd, oyun konsolu aksesuarları vs gibi şeyleri seçebilirsin GG'da ;)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Şİmdi şöyle , oyun sitesine gittigidiyor reklamları ne kadar tıklanabilir ki ? Eğer sürekli oyun konsolu , işte metin2 ep pazarlarını falan gösterecekse , saniyesinde kayıt olurum.Ama hepimiz biliyoruz ki , şal bile gösterecek :) MaxGelir ' in internettede çınlatmışlar kulağını.Sevenler var , sevmeyenler var.Kararsızım.Ne dersiniz ?

GittiGidiyor'da kategori seçebiliyorsunuz. Gittigidiyor iyi kazandırıyor ve düzgün bir ödeme sistemi var. Gittigidiyor splash reklamlarla fazlasıyla sömürdüler o kadar çok uyardık ki dinletemedik sonra gelirleri kısmak zorunda kaldılar. Yine benzer şeyler olmazsa Gittigidiyor'u öneririm.

Adhood ise bir TürkTicaret.net ürünü, TurkTicaretten çekmeyen varsa çıksın ortaya, domain konusunda bizi illallah ettirdikleri gibi, izinsiz şekilde domain kullanıcılarının headerlarında da reklam yayınlamaya kalkmışlardı.

Arayınca da adamlara ulaşamıyorsunuz, yıllardır aynı şeyler yani. Kısaca ADHOOD önermiyorum.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
GittiGidiyor'da kategori seçebiliyorsunuz. Gittigidiyor iyi kazandırıyor ve düzgün bir ödeme sistemi var. Gittigidiyor splash reklamlarla fazlasıyla sömürdüler o kadar çok uyardık ki dinletemedik sonra gelirleri kısmak zorunda kaldılar. Yine benzer şeyler olmazsa Gittigidiyor'u öneririm.

Adhood ise bir TürkTicaret.net ürünü, TurkTicaretten çekmeyen varsa çıksın ortaya, domain konusunda bizi illallah ettirdikleri gibi, izinsiz şekilde domain kullanıcılarının headerlarında da reklam yayınlamaya kalkmışlardı.

Arayınca da adamlara ulaşamıyorsunuz, yıllardır aynı şeyler yani. Kısaca ADHOOD önermiyorum.

Turkticaret ' ten domain aldığım için kendimi tokatladığım bile oldu , uğraşmayayım havale ile dedim turkcell ile almıştım zamanında çok acılar çektim.Düzelmiştir umuduyla başvuru yapmıştım.En azından denerim diye.Ancak bu kadar yorumdan sonra aramam zaten :)GG ' a şimdi başvuruyorum , umarım aradığım reklam hizmetini GG ' de bulabilirim.

Hayır alakası yok, kendin özelleştirebiliyorsun, sadece oyun konsolu, oyun dvd, oyun konsolu aksesuarları vs gibi şeyleri seçebilirsin GG'da ;)

Çok teşekkür ederim bu bilgi önümü çok açtı , bir deneyelim.Bu arada GG ' nin adsense gibi gelişmiş bir paneli var mı ? Kanallardır , görüntülemedir , tıklamadır , bu ay dır , geçen haftadır , dündür vs. vs.Ve samimi bir şekilde getirdiği para adsenseye göre iyi midir ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gittigidiyor, adsenseden sonra 2. tercihdir benim için.

Kanallarla takip edebiliyorsun aynı adsense paneli gibi.

0.05 TL ile, 0.1TL arası veriyor. Bende fix 0.08TL veriyor. Sayfa to'ya göre artıyor ücret.

En çok kazandıran 300*600 reklam, 300*250günün fırsatı.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
gg reklamları içeriğe odaksız olduğu ve sadece satış amacını güttüğü için bana çok itici geliyor.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kişiye göre değişir bence. Gittigidiyor reklamları (özellikle önceki mesajda söylediğim birimler) sayfa to açısından adsensenin üstünde fayda sağlıyor. Tek yapmanız gereken sitenizin içeriğine göre özelleştirmeniz.

Her telden çalan bir siteyseniz, günün fırsatını ekleyin sadece.

Günün fırsatı nedir, mesela bigün 4 büyüklerin formaları 29.90 TL yazıyor (tıklanma sayısını siz düşünün)

iphone4s reklamı vardı, ilk çıktığı zamanlar, oda tık aldı iyi.

Millet online alışveriş yapmasada, alacağı ürünlere bir bakıyor gg de.

Ekleme: Sitemde sadece 2 tane adsense birimi kullanıyorum. Biraz daha anlatırsam onları kaldırıp gg koycam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5