İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Adınıza Ait Adsense Hesabı Alıyoruz ★ %100 Para İadesi

recepcaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞ ALIMI: AÇIK
%100 Para İadesi Garantisi İle Kendi Bilgilerinizle Adsense Hesabı Sahibi Olmanızı Sağlıyorum.

Ne Yapıyorum ?
Kendi Sitem Üzerinden Sizin Adınıza Adsense Hesabı İçin Başvuru Yapıyorum.

İşlem Nasıl Oluyor ?
Kendi Gmailiniz Üzerinden Kendi Sitem İçin Başvuru Yapıyorum. İsterseniz Yeni Bir Gmail Hesabı Açıp Sizin Üstünüze Oradan Başvuru Gerçekleştiriyorum. (Adres, Telefon, İsim Soyisim, Herşey)

Hizmet Bedeli:
250 TL

Ödeme Yöntemleri:
İş Bankası ve Papara

Onay Süreci:
1-14 Gün İçerisinde Onayınız Geliyor. 1 Gün İçerisindede Onay Gelebiliyor 1 Hafta İçerisindede.

İletişim Bilgileri:
PM (Whatsapp)

Benden Yüksek Ticaret Geçmişi Olan Arkadaşlar Ödeme İş Sonrasında Alıyorum. Benden Düşük Ticaret Puanına Sahip Olanlar Ödemeyi Önden Alıyorum.

WMARACI'nda Hesap Satış Kategorisine Bakarsanız Güncel Olarak Adsense Hesabı Sattığımı Görebilirsiniz.

melih007

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba hocam adsense hesabı derken youtube adsense mi web site sine alınan adsenseden mi bahsediyor Benim siteye adsense alabilirmisin

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Ben almak istiyorum yalnız maaş bir haftaya pazartesi alıyorum haftaya kadar bekleyebilirmisin

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Hocam ben almak isiyorum kesin olarak ama maaş i haftaya pazartesi aliyorum beklyebilirmisin

recepcaliskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam adsense hesabı derken youtube adsense mi web site sine alınan adsenseden mi bahsediyor Benim siteye adsense alabilirmisin

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:33 --

Ben almak istiyorum yalnız maaş bir haftaya pazartesi alıyorum haftaya kadar bekleyebilirmisin

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Hocam ben almak isiyorum kesin olarak ama maaş i haftaya pazartesi aliyorum beklyebilirmisin

Merhaba web adsense yani siteye alınandan. Skype eklerseniz veya pm olarak numaranızı yazarsanız iletişime geçer detayları konuşurux

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5