İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adklik reklam yerleşimi

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba.
Mynet Adklik'e yaptığım başvurum kabul edildi. Reklam olarak da smartlink reklam şeklini ayarladım ama wordpress sitesine bir türlü yerleştiremedim. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
imzandaki siteye mi ekleyeceksin kodları,
ayrıca smartlink reklam şeridinin boyutlarını da yazarsan yardımcı olurum

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet imzadaki siteye ekleyecem. Smartlink reklam boyutu derken bu şekilde bir ayarlama yapmamı istemedi benden site. Smartlink reklamları olarak http://www.adklik.com.tr/adsmartlink burdaki gibi çıkmıyor mu?
Adklik hakkında bir bilgim olmadığı için sordum sadece reklamları nereye yerleştirebileceğiniz konusunda bilgi verebilmek için.

Reklamınızı yerleştirmek istediğiniz yer tam olarak neresi onu söylerseniz yardımcı olabilirim?

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekil yazı sayfası yani sadece yazı içinde göstermesini istiyorum.

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sayfanızı inceledim de bence en mantıklı seçim new adman eklentisini kurarak reklamları yazının ortasına yerleştirmek, Eklentiyi aktif ettiğinizde yazının ortasında görünmesini istediğin kodu eklentiye eklersin olur biter.

http://wordpress.org/extend/plugins/new-adman/ eklentinin adresi burdan indirebilirsiniz

1patron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar Maynet Adklik' reklamı aldım ama bir türlü siteme koyamadım bu konuda yadımcı olurmusunuz

kotları nere ve nasıl yerleştircez

üste tarif edıldı ama sanırım wp ye tarıf edilmiş aynı sekılde bende yerleştireemdim ama bende
vbuletin4.1.5 surum var afiş ve yazı içine uygulamak istiyorum ama gorunmuyor reklamalrım şimdiden yardım edeceklere teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5