İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adlinks ve Adsense

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Arkadaşlar bilen arkadaşlara bir kaç sorum olacak madde madde sormak istiyorum, cevaplaması da kolay olur ve karışmaz :

1) Bu Adlinks diye forumda geçen, Google 'nin yeni çıkarttığı, Adsense kodunu aldığımız sayfadaki hemen alta eklenmiş olan, ve de Reklam Bağlantıları diye adı geçen reklamlar mı?

2) Ben tüm sayfalarımda büyük en büyük ebatta Adsense zaten kullanıyorum, ekstradan da bu Reklam Bağlantıları 'nı ekleyebilirim değil mi, yani aynı anda kullanabilirim tüm sayfalarımda.

3) Bazı bölümlerde okudum 3 Adsens 1 Adlink aynı anda kullanılıyor falan gibi bişey. Şimdi ben zaten büyük ebatta adsense kullanıyorum, onun hemen altına bir büyük ebat Adsense daha koyabilir miyim mi demek oluyor bu. Benim bildiğim bir sayfada en fazla 1 tane Adsense konabilirdi, yanlış mı biliyorum?

Şimdiden teşekkürler...

Not: Bazı sorularımın cevabına zaman zaman rastladım fakat gelişi güzel cevaplanmış ve hepsi de ayrı ayrı. Burda cevaplarsak bir çok arkadaşımıza da faydası olacaktır.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 - Evet
2 - Evet
3 - Evet

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim, değişmiş demek ki kurallar. Skeletion özellikle link verip kaynak göstermen de çok güzel oldu, en iyisi. Saolun. ;)

N

nothing

Misafir
peki ben bi sitem için kabul edilmiş adsense başvursunda kullandığım reklamları, daha önce başvurduğum fakat kabul edilmeyen bir diğer sitemde kullanabilirmiyimm?

biraz karışık soru oldu ama

S

Skeleton

Misafir
adamlar bi kere kabul etmemişler, demek ki o sitede aykırı bir durum var ve eğer sen şu anki kodunu ona koyarsan halihazırdaki siteni tehlikeye atmış olursun. yani "midyata pirince giderken elindeki bulgurdan olursun" (böyle bişi duymuştum bi aralar) :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
adlinksin background rengini değiştirebiliyor musunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi