İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Admin Calvin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün hareketli bir gün geçirdik... Sen de biliyorsun ki 2 li ilişkiler arasında her zaman bir uyumsuzluk olur ve bu genelde forumlara yansır.. Sebebi de basittir hiç kimse afişe edilmeyi sevmez..
Ben de bir mağdur olarak gelip siteniz de bir konu açmışım.. Şimdi siz kalkmış bana haklıysanız savcılığa müracaat edin diyorsunuz.. Nereye nasıl müracaat edeceğimi sizden daha iyi bildiğimi sanıyorum..
1.Madem savcılığa başvuracağız burada bu kategoriyi neden oluşturdunuz ?
2.Mademki olay tatlıya bağlandığında konu silinecek açmanın mantığı nedir?
3.Neden konuları çözüme kavuşturmadan çöpe atıyorsunuz ? Çöpe atılacak konuyu neden açmamıza izin verip sonra da siliyorsunuz ?
4.Haklı olduğum konuda forum üyelerinizi bilgilendirdiğim için beni mükafat olarak yani başımdan geçeni yazdığım için beni banlayacak mısınız? 10 gün sonra bir başka forum üyeniz siteniz de aynı türden bir konuyu açtığında vicdanınız sızlamayacak mı? Haklılar öldü haksızlığa özgürlük mü diyorsunuz ?

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bıktırdın kendinden, bütün işimizi gücümüzü bıraktık seni mi takip edelim?
BAK ARKADAŞIM İYİ DİNLE BUNDAN SONRAKİ YAZDIKLARIMI:
- Eğer bir hosting firmasından bir servis aldıysan bi sözleşme olur. Bu sözleşmede geçen maddelere uyar bu hosting firmaları. Ve bu sözleşmeye aykırı bişey yapmadıkları sürece HAKLI OLAMAZSIN.
Bir arkadaş demiş ki "hayali satış". Hadi ya? YS belgesi diye bişey var. Devlet hayali satış olarak görse öyle bi belge çıkartmaz.
- Biz burada hak aranmasın demiyoruz. Bİ KERE AÇARSIN KONUNU KALDI Kİ HAKSIZSIN(!) bizde gerekeni yaparız.
- Burada kimseyi ÇİLEDEN ÇIKARTMANA GEREK YOK.
- Biz her zaman haklının yanındayız. Bunun uğruna ne yapmak gerekiyorsa da yaptık, insanda sabır falan bırakmadınız.
- Flood yaptın bişey demedik, yönetime bir kere laf ettin bişey demedik. Üstümüze çıktın.
- 2 hafta uzaklaştırıldın tadını çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5