İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Admincp şifrem değişmiş konu yardımcı olursanız

nakolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteme girim dedim bi de baktım yanlıs sonra bi daha sonra bi daha ve 5 defa :S
şifrem değişmiş nasıl olduysa bilmiyorum ama nasıl geri alabilirim.

forumlarda yazanları baya bi takip ettim ama phpmyadmin şifresi o ne bilmiyorum daha doğrusu nasıl php myadmin şifreme nasıl ulaşacağımı bilmiyorum onu bulursam anlatmışlar ama lütfen birileri yardımcı olsun cok minnettar kalırım. tşkr.

cpanel değil!!!
Vbulletin admincp şifresi :S

Cpanelden administratör şifreme nasıl ulaşabilirim. nasıl alabilirim anlartırsanız.
cok fazla bir bilgim yok bana ordan burdan alırsın demeyin lütfen tam olarak yazarsanız. gerçekten cok büyük bir iyilik yaparsınız.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sitenizin cpaneline girin.ordan şifrenizi sıfırlayıp yeni bi şifre alın.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Eğer vbulletin admin paneline giriş şifreniz, siteye giriş şifrenizden ayrı ise, cpanelden alıcaksınız..Başka türlü alamazsınız..

nakolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tmm Cpanelden nasıl alabilirim anlartırsanız.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Şu an cpanel şifrelerim yanımda yok.Olsaydı girip anlatırdım gerçekten.Ama yanlış hatırlamıyorsam password kısmı olmalı.Ordan create password gibi bişey olmalı.Altındada klasörler vardır.Ordan admincp klasörüne şifre vericeksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5