İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adobe CC Geri Ödemeleri İade Etmiyor

bonusum.com

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar 01.01.2019 tarihinde adobenin kendi resmi sitesinden tüm planları destekleyen adobe cc satın almıştım ancak 1 hafta sonra destek kısmından aylık ödemesi olan planımı iptal ettirip geri ödeme talep ettim ha bugün ha yarın diyerek sürekli oyaladılar aradan 8 9 gün geçti her seferinde banka ile görüşün gibi saçma sapan cümlelerle geçiştirme yapıyorlar ki banka ilede görüştüm banka görevlisi gelen iadelere müdehale etmediklerini hemen hesaba aktardıklarını belirttti en son 2 gün önce yaklaşık olarak 40 dakika kadar adobenin destek kısmından görevliyle konu ile ilgili sohbet ettim dekontla beraber banka hesap hareketlerine kadar istedi gavur :) hepsini belge olarak sundum en sonunda bugün sabredin akşama kadar paranız kesin olarak yatacak dediler hala bekliyorum dün yine konuştum adobeden farklı bir kişiyle yine bankanız ile görüşün dedi siz siz olun bu kurnazlara paranızı kaptırmayın arkadaşlar koskoca şirketler bunu yapıyorsa diğerleri neler yapmaz...

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Geçmiş olsun.
İade koşullarında böyle bir madde var mı? Yani 1 hafta kullanıp iadede sıkıntı var mı?

bonusum.com

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Bence istedikleri evraklarda bir eksikliğiniz var koca bir şirket neden böyle bir hamle yapsın ki ?

bonusum.com

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
evrak istemiyorlar dekont istediler ve sürekli oyalıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5