İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adobe Photoshop 2019 En İyi Yenilikleri ! + Kanvas Tablo Mockup Nasıl Yapılır? "2'si Tek Videoda"

tasarimcidayi

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Merhaba Dostlar,
Malum Adobe 2019 sürümlerine çoktan geçti, ancak siz de geçtiniz mi?
Birçoğumuzun aklında geçmenin fayda getirip getirmeyeceğine dair sorular var biliyorum, eski sürüme aşina olanları da saymalı tabi.Ama güncel olmaktan asla çekinmemenizi öneririm. Bu hem işinizi kolaylaştırır, hemde bu yenilikler mesleki sıkıcılığı da önler.

Bu eğitimde de size 2 güzel konuyu gösterdim;
1.
Adobe Photoshop 2019'da bize sunulan yenilikler neler? evet inanılmaz güzel yenilikler de var, sizin sinirinizi bozabilecek (birden çok geri gelme kombinasyonunun değişmesi gibi) yenilikler de var. Ancak özellikle sizler için en can alıcı güncellemeleri gösterdim. Seveceksiniz :)
2. Kanvas Tablo Mockup Nasıl Yapılır? bunu gösterdim. Bir abonemin isteği üzerine (R10'da @Battusay arkadaşımız) gösterme ihtiyacı duydum. Daha önce mockup nasıl yapılır göstermiştim o nedenle sırf bunun için ayrı bir eğitim oluşturmak istemedim. Bu videonun sonuna doğru da kanvas tablo mockup eğitimini izleyebilirsiniz.

EĞİTİMDE HAZIRLADIĞIM KANVAS TABLO MOCKUP'I İNDİREBİLİRSİNİZ

Evet biliyorum biraz uzun bir video oldu, ancak dolu dolu faydalı bir içerik olduğunu düşünüyorum :)

Saygı ve Selamlarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5