İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adrese pin ama hangi adrese?

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bundan 3 gün önce adres değişikliği yaptım.Ödemeyi bekletmeye almıştım 10$ ı geçinde Daha önceki adrese göndermesin diye.Meğer ödeme bekletmenin pin göndermeyle alakası yokmuş..Şimdi 15'inden sonra olduğu için Pin hangi adrese gitcek? Ancak gönderilme alanında (Pin gönderildi sayfasında ) son eklediğim adres var..

isabkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bundan 3 gün önce adres değişikliği yaptım.Ödemeyi bekletmeye almıştım 10$ ı geçinde Daha önceki adrese göndermesin diye.Meğer ödeme bekletmenin pin göndermeyle alakası yokmuş..Şimdi 15'inden sonra olduğu için Pin hangi adrese gitcek? Ancak gönderilme alanında (Pin gönderildi sayfasında ) son eklediğim adres var..

pin doğrulama kısmına göz atarsanız orada "pininiz şu tarihte şu adrese gönderildi " diye yazar.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
pin doğrulama kısmına göz atarsanız orada "pininiz şu tarihte şu adrese gönderildi " diye yazar.

Geçerli ayın ödeme döneminde etkili olması için, ödeme yönteminizde yapacağınız değişikliklerin ayın 15’ine kadar yapılması gerektiğini unutmayın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5