İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ads Banka Bilgileri Değişikliği

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bir sorum olucak kafama cok takılan bir konu.

Şimdi kullandıgım ads hesabım ablama ait kendi hesabım 3 yıl önce kapanmıştı. Şimdi ablamın banka heabaında sorun oldugu için banka bilgilerini kendi hesabım gecirmek istiyorum mümkünmü

ads hesap ablamın
banka bilgileri kendimin olucak

Bu gibi durumda kalıp sorun yaşamayan kişileirn düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Ve hesap bilgileri degiştirildiğinde ne kadar sürede işleme alınır yanai ablanın hesabını kapatmak zoru dayım banka hesabını..

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka bilgileri değişikliğini ayın 15 inden önce yapman gerekiyor galiba
kendi üzerini değilde başkasının üzerine yapmanı tavsiye ederim banlanabilirsin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acaba banka hesabı kapatılırsa para diger ayamı eklenir yoksa isim ile eft şeklindemi gelir. Yoksa ceklemi gelir bu ay fikri olan.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kendi hesabınız nasıl olarak kapandı ? ( Kendi isteğinizle mi yoksa geçersiz tıklama vs gibi mi..) Geçersiz tıklamadan dolayı adım üzerine olan hesap kapanmıştı. Sizin gibi bir durumda kardeşimin hesap numarasının yerine kendi hesabımı yazmak zorunda kalmıştım. Paranın yatacağı zaman bu sebepten ötürü tekrar banlanmıştım

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
acaba banka hesabı kapatılırsa para diger ayamı eklenir yoksa isim ile eft şeklindemi gelir. Yoksa ceklemi gelir bu ay fikri olan.

bence acilen ödemeni bekletmeni öneririm.. Diğer aya al bence..

Senin adına olmaz diye biliyorum bence baska bankada tekrar ablana hesap açıp oraya iste veya cekle istemeye devam edeceksin..

Ama 15 den önce yapmak gerekiyor son değişikliği...

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işlemin en basit yolu ilk önce alacaklı adını değiştirceksin kendi adını yazıcaksın sonra banka hesapınınada kendi hesapınla değiştirceksin alıcaklı ismi ablanın adına hesap banka senin adına olursa sonrası olmuyor hesap kapatıla biliyor

bu ay değişiklik yapmazsan para o hesapa gider hesap yanlış olursa geri döner geri dönen parada diğer ay yeni hesapına geçer

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5