İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsanse'yi sizce bu siteye nasıl yerleştirmeliyim?

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar işin açıkçası ben adsanse'den pek anlayan biri değilim bir site açtım ve adsanse başvurumu kabul ettiler bende reklamları yerleştirdim ama doğrumu yerleştirdim yanlış mı kurallara uyuyor mu hiç bilmiyorum bilen arkadaşlardan sadece 1 dk vaktini ayırıp siteye bi bakabilirler mi acaba?
site bu

şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
teşekkürler kardeşim. ama bir sorunum hala var sitede sağ alt köşede gözüken 300x 250 resim reklam bi konuya girildiğinde gözükmüyor acaba gözükmemesinin sebebi nedir?

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle selam güzel arkadaşım , ben denedim reklama tık istiyorsan o reklamın bi küçüğü var yani olması lazım :) onu içeriğe div şeklinde yazının yanına eklersen tıklama oranın artığını fark edeceksin.

bu arada üzülerek söylüyorum içeriğe uygun reklam linkleri çok az çıkıyor. buda tık oranını düşürüyor. saygılar... iyi kazançlar dilerim allah çok versin.

üstteki Gold Pc reklamları çok güzel duruyor. inş tık alabilirsin.

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada arkadaşım bi site açmıi KadınHayatı diye lan parayı kırıyor. + içerik full alıntı...
o zayıflama reklamları filan çıkıyor... bide konuların altına adsense linklerini çakmış.
üstünede yazmıi bu yazı ile size yararlı olabilecek bağlantılar.

bende mi açsam ne yapsam diye düşünüyorum :=)

birden görüyorum ki kadınlar reklam filan dinlemiyor. tıklıyor valla. erkekler olsa der sallama inanmayın diye.
bende bu konuda bir projeye başladım. iyi gelir yapıyor. gözümle gördüm günlük 10-20 dolar bazı günler 5-3 dolar ama süper bence

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar bu aralar kafayı yedim ama ii gelir oldu :=)
Modemi kapatım açıyorum, tıklıyorum tekrar kapatıyorum. tekrar tıklıyorum. çerezleride siliyorum. bu günlük tık oranı 54 :) bir şey olur mu bilmiyorum walla :=) trafikten ban yemesem iidir.. :)

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tr12 kardeşim teşekkürler senin dediğin şekilde de deniyecem ama daha adsanse oturmuş değil diye tahmin ediyorum içerikle alakalı dediğin gibi az reklam çıkıyor ama birazda sabır işi kullanıcı çekmem gerekiyor biraz 812 gösterim olmuş dün ama tık yok reklamlarda oturdumu az ama öz kazandırsın yeter dediğin gibi kadın siteleri çok tutuyormuş bende bu gidişle açıcam gibi gözüküyor :D tekrar saol

tr12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr12 kardeşim teşekkürler senin dediğin şekilde de deniyecem ama daha adsanse oturmuş değil diye tahmin ediyorum içerikle alakalı dediğin gibi az reklam çıkıyor ama birazda sabır işi kullanıcı çekmem gerekiyor biraz 812 gösterim olmuş dün ama tık yok reklamlarda oturdumu az ama öz kazandırsın yeter dediğin gibi kadın siteleri çok tutuyormuş bende bu gidişle açıcam gibi gözüküyor :D tekrar saol

bu adsense ilk çıktığında varya ne para kırardık. şimdi google reklamları yazıyor millet fazla yemiyor. e alıştılar artık. birde adsense çok yaygın. ondan gelirler düşüyor. ilk çıktığında çok ii para yapılıyordu.

sorma kardeşim benim gösterim : 85.485 tık sayısı 18 off...

neyse ben kadın yaşamı ile ilgili siteye yapmaya devam ediyorum.. :) çaktırma.

bu arada Kadınlar bilmiyor Adsense filan tıklıyor...

Kadınlara hitap eden bir site... :
15.147 Gösterim 48 Tık. Arkadaşın adam bekar. valla adsenseden geçiniyor :=)

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hehe usta bende de iyi domainler var şu anda onlara yüklenmiş durumdayım ama kadınlara yönelik site dediğin gibi daha iyi getirir onun için bende o taraflara yöneliyorum hatta şu anda domain bakıyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5