İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsende Hesabım Kapatılmış!!!

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet, burdan bas bas bagırıyoruz kendı reklamlarınıza tıklamayın atılırsınız dıye ama dınleyen yok kı.
dedıgın gıbı ders olmustur sanırım tıklayanlara...

google bunu cok acık bır sekılde belırtıyor, 1 kere olsa bıle tıklamayın dıye...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynen katılıyorum üye oldum olalı 1 kere dahi tıklamadım. sen akıllsında biz delimiyiz :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
regina' Alıntı:
yaw benim webmaster olduğumu nerden anlıyor bu?
neyse olan olmuş,,, aynı site için birdaha başvuru yapılabilrmi acaba?

Hesabına login olduğun IP ile reklamlara tıklananları kıyaslıyordur tabii ki. Günde 5-10 defa tıklıyorsan tabiiki de atılırsın. Ayda kaç tıklama ediyor bir hesapla.

Aynı site ile başvuru yapamazsın ve büyük ihtimalle yeni google reklamları o sitede çıkmayacaktır. Çıkabilir de... Google şaşırtabiliyor.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşın hesabı kapanmıştı. başka birinin adı ile aynı web sitesi için başvurdu. kabul ettiler. ve yayınlamaya devam ediyor...

sanırım google sitenin başkasına satılmış olabileceğini felam göz önünde bulunduruyor...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamı eleştirmeniz için yazmamış buraya ben tıkladım diye bi kişi yazmış kendin tıklamamalısın diye tamam daha niye her mesaj yazan onu yazıyo ki? çözüm bulmaya çalışıyo görüldüğü gibi. yapmış bi kere tıklamış belli ki üzgün bu durumdan. bence de mesela bir ay bekle sonra başka birinin ismiyle tekrar kayıt olmayı dene. aynı site ismi olması farketmeyebilir.

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar savunmamı yaptım ben googleye ama takmazlar beni çünkü haklılar..
tıklamayın diyordu tıkladım..cezamıda çektim..(50 dolar gitti yani bundan iyi cezamı olur)
hiç beklemeden basvursam birşey olurmu..?çünkü 1 ayda zaten basvuru kabul ediliyor...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı site üzerinde tekrar adsense gösterimini açmaları çok zor.
açsalar bile tahminim 1 sene sonra açarlar aynı domain ne.
yeni bir domain alacaksın ve farklı bir çerikle tekrar başvuracaksın.
google hesabınıza girdiğiniz makineden isterseniz os değiştirim ethernet MAC adsesini alacak güçleri varsa senin kim olduğunu bilirler.
ip değiştirmeniz
proxy değiştirmeniz
makine adını değiştirmeniz
vs ne değiştirirsen değiştir senin kim olduğunu anlayacaklardır.
senin gibi kaç kişi çalışıyor orda düşün kafa kafaya verip sahte tıklamayı nasıl önleriz diye.
onlardan iyi olsaydın sen milyarlarca dolarlık olurdun unutma.
rakip sitelerden tıklanacağını vs düşünüyorsan o zaman adsense hesabına gün boyu sürekli bakacaksın. her 1 saate vs. en azından hesap sahibinin yapmadığı ortaya çıkar ve sahte tklamaya geçer rakip sitelerin yapıyorsa.

T

tariksucu

Misafir
kusura bakma ama kendi reklamına tıklaman bence hırsızlıktan ve de salaklıktan ve de ve de aç gözlülükten başka bi şey değil. (Açgözlülük için bkz iyinet ve google). ben olsam utandığımdan buraya yazamazdım

mesajatcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada bildiğim kadarıyla 50 $ ını adresine yollarlar. Çünkü google seni atsada o ana kadar kazandıklarını yolluyorlar.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google kazanılan paranın, ödeneceği garantisini vermiyor.
geçerli ve geçersizleri ayırıp ona göre ödeme yapmaları gibi bir şey söz konusu değil.
çokküçük bir ihtimalle ilk günlerde kendin tıklama yapmamışsan ve o kısım 10 $ geçiyorsa bir ihtimal, onuda 3 ay sonra elinde bir çek olursa anlarsın.

E

esra11

Misafir
oyuncu' Alıntı:
rakip sitelerden tıklanacağını vs düşünüyorsan o zaman adsense hesabına gün boyu sürekli bakacaksın. her 1 saate vs. en azından hesap sahibinin yapmadığı ortaya çıkar ve sahte tklamaya geçer rakip sitelerin yapıyorsa.

+11111

Tebrikler, çok haklısın bencede

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
10 $ lık çekmi olurmuş? Ya 50 $ ın tamamını yollarlar yada hiç yollamazlar. 10 $ çek yollarlarsa eğer saklarsın çünkü çeki bozdurma masrafı bile 20 $ ın üzerinde oluyor :)

Önemli olan zaten senin 50 $ ı kaybetmen değil. Anladığım akdarıyla web işlerinde daha yenisin. Bunu şurdan tesbit ettim. Bazı sitelerin kesin kuralları vardır ve google kendi sitesine tıklayan webmasterleri kesinlikle affetmemektedir. Sen bu kuralı çiğnemişsen bu işte yenisindir. Üzüldüm açıkcası belki ileride daha büyük bir site açıp o 1 ayda kazanacağın 50 $ ı 3-4 günde kazanacaktın. Şimdi adın ve soyadın google kara listesinde ve ömür boyu bir daha üye olamayacaksın. 50 dolara değil bir daha googleye üye olamayacağına üzül bence. Tüm herkesi haklı yoldan para kazanmaya davet ediyorum. Kendi reklamlarınıza başka pc'lerden bile tıklamayın. Bu zamana kadar googlemi vardı ki. Google sayesinde birçok kişi her ay bir asgeri ücretten daha çok para kazanmakta. Aç gözlü olmayalım ve hak ettiğimizi kazanalım.

S

Skeleton

Misafir
dll' Alıntı:
10 $ lık çekmi olurmuş? Ya 50 $ ın tamamını yollarlar yada hiç yollamazlar. 10 $ çek yollarlarsa eğer saklarsın çünkü çeki bozdurma masrafı bile 20 $ ın üzerinde oluyor :)

Önemli olan zaten senin 50 $ ı kaybetmen değil. Anladığım akdarıyla web işlerinde daha yenisin. Bunu şurdan tesbit ettim. Bazı sitelerin kesin kuralları vardır ve google kendi sitesine tıklayan webmasterleri kesinlikle affetmemektedir. Sen bu kuralı çiğnemişsen bu işte yenisindir. Üzüldüm açıkcası belki ileride daha büyük bir site açıp o 1 ayda kazanacağın 50 $ ı 3-4 günde kazanacaktın. Şimdi adın ve soyadın google kara listesinde ve ömür boyu bir daha üye olamayacaksın. 50 dolara değil bir daha googleye üye olamayacağına üzül bence. Tüm herkesi haklı yoldan para kazanmaya davet ediyorum. Kendi reklamlarınıza başka pc'lerden bile tıklamayın. Bu zamana kadar googlemi vardı ki. Google sayesinde birçok kişi her ay bir asgeri ücretten daha çok para kazanmakta. Aç gözlü olmayalım ve hak ettiğimizi kazanalım.

doğru söze ne hacet :)

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google kapatılan hesapların, 10$ üzerinde olduğu halde ödeme yapıyor.
limit net belli 10$. 50$ diyen arkadaş yanlış bir firma ile karıştırıyor sanırım.

M

murme

Misafir
50$ altına çek bozdurma masrafı kesmio hiçbir banka ben bozdurdum ordan biliyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi reklamına tıklayan çeker cezasını bu kadar uzatmaya gerek yok.
Kimseye bedava para yok kardeş google en iyisini yapıyor. hilesiz hurdasız yapın işinizi bakın glen para hem tatlı olacak hemde içiniz rahat olacak. uğraşmayın böyle hilelerle hurdalarla. uğraşanlarında sonu hep böyle oluyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi