İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsende oldunda Affiliates olurmu?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam yeni bir site accam yani hazir script orda Affiliates var hem bunu hem adsense ayni anda sitede kulana bilirmiyim yoksa yasakmi? Ayrica Affiliates tam nasil oluyor nedir bilen varmi benim bildim sey firmalar yada reklam vermek isteyen uye oluyor ve reklamlari sitede gözukuyor bende tiklama basi para aliyorum onlardan degilmi? Tam bilen varsa bir zahmet aciklasin...saygilarimla

S

Sporty

Misafir
Adsense ile kullanabilirsin ama scriptteki affilate sistemi tahmin ettiğin şey değil.. Senin affilate programına birileri üye oluyor sen reklam yayınlıyosun o reklamlara tıkladıklarında sen adamlara para ödüyosun ( eğer aktif edersen )

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm peki ben ne kazaniyorum? ben hem milletin reklami yapiyom hem para veriyom nasil is bu? iyice anlatirmisin bizahmet sunu...

S

Sporty

Misafir
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
hmm peki ben ne kazaniyorum? ben hem milletin reklami yapiyom hem para veriyom nasil is bu? iyice anlatirmisin bizahmet sunu...

Anlatayım,

Örneğin XXX firmayla anlaşıyosun diyosunki benim 100 tane sitede reklam yapma kapasitem var. Sen bana tıklama başına 50 bin ver reklamını yapayım..

Sonra sende affilate programındaki adamlara diyosunki, tıklama başına 25 binlira veriyorum. aradaki para sana kalıyor.. istersen şu şekilde yaparsın, aynı randevum.com gibi.. Sizin sitenizden benim siteme üye olan kullanıcı başına 1 YTL veriyorum dersin kendine üye toplarsın..

Umarım anlatabililmişimdir, kafana takılan birşeyler olursa sorabilirsin

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tam anlamadim maalesef ben simdi para kazanmak istiyorum milletin reklami yapmak istiyom ne yapmaliyim su dedim seyin icinde Affiliates var.

Simdi diyelim senin siten var reklam veriyon bana tiklama basi anlasalim desem olmazmi?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin dediğin Affiliates in tam tersi, Affiliates te senin reklamını yapıyolar, sen para ödüyosun. sen reklam yayınlamak istiyosan Affiliates sitelerine üye ol :D

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa siz beni anlamadiniz alcagim sitede yani scripte hazir var http://www.datingsoftware.biz/demo/scheme.php bu adreste anlatiyor ingilizce komisyon da var kim ne kazaniyor anlamadim ama bu script aldim icinde su dedigim var ben milletin reklami yapcam eee tabiki tiklama basina bende biseyler kazanamaliyim yani degilmi? ingilizcesi olan bizahmet okuyup anlatsin...

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
yaa siz beni anlamadiniz alcagim sitede yani scripte hazir var http://www.datingsoftware.biz/demo/scheme.php bu adreste anlatiyor ingilizce komisyon da var kim ne kazaniyor anlamadim ama bu script aldim icinde su dedigim var ben milletin reklami yapcam eee tabiki tiklama basina bende biseyler kazanamaliyim yani degilmi? ingilizcesi olan bizahmet okuyup anlatsin...
Konuyu buraya http://www.forum.iyinet.com/forumdisplay.php?f=31 açrasan yardım alabilirsin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi