İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2.onay hakkında

Mykrob34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsensenin ilk onayından geçtim ama 2. onay için başlangıçta yazdığım siteyi mi kontrol edecekler??

Ben reklam kodları başka siteye koyarsam takip ederler mi

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet site farketmez reklam kodunu legal bir siteye yerleştirinki hızlı onaylansn ....

romeo1881

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu ana kadar onlarca hesap almış biriyim.Politikalarına uyuyorsanız kabul edilmeniz 10 dk geçmiyor.

İkinci onayda ise sizlere şunu öneririm.bir html sayfası oluşturarak içine VİDEO SİTESİ ÖRNEĞİ

''Sitemizde yasal olmayan materyal bulunmamaktadır. Bölümlerin hepsi yayıncı kuruluşun verdiği “sitene ekle” kodu ile alınmaktadır. Kodda herhangi bir oynama yapılmadan direk eklenmektedir. Telif haklarını ihlal etmediğimizden, hak sahibinin kendi izni olduğundan dolayı Adsense politikalarını ihlal etmemekteyiz.''

bunları ekleyip ana sayfadan da link cıkışı verirseniz onaylanma ihtimaliniz yükselir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5