İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 2. Onay HK

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Merhaba arkadaşlar;
Bir blog'um var bileniniz varmıdır bilmiyorum. Geçtiğimiz zaman diliminde adsense başvurusunda bulundum ancak politikalara uymadığı gerekçesi ile kabul edilmedim. Araştırmalarım sonucu ; içerik yetersizliği, resimlerin telif hakları buna sebep olabiliyormuş. Tüm yazılarımda kota olarak 150 karakter belirledim birçok yazılarımda 300ü buldum ve geçtim. Kendi yapmış olduğum photshop resimlerinin hepsini kaldırdım ancak yine 2.onayda aynı sorunla karşılaştım. Etiketleri azalttım, meta ve descriptionlarda düzenlemeye gittim, index sayımı arttırdım ancak yinede başarılı olamadım. Yaptığım tüm uğraşlar kabul görmedi. Sizden isteğim internet sitemin hangi politikaya hangi yazım sonucunda kabul edilmediğiniz söylemeniz.
trendbilgi.net <-- internet sitem.

Keremdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş senin sorunun bendede var halada devam ediyor. Bunun sebebi ne içerik, ne resim nede başka birşey sebep çok açık, çok hit alıyorsan ve siten +18 değilse google reklamını veriyor. Mesela bana arkadaşlar sitende youtube videosu var ondan olmuyor. Sonra site araştırdım biraz baktım adamlar sinemada çekilmiş korsan film yayınlıyor reklamı almışlar sonra kimse bana google politikalarından bahsetmesin. Yani alayacağın sen bıkmadan yazmaya devam et. Birgün google ile anlaşabilirsin. Hitini yüksel okuyunu arttır. Son olarak yazdıklarını plagiarishttp://plagiarisma.netma.net dan tarat öyle koy böylece google zorlansın bahane üretsin . Birde birçok reklam şirketleri var onlara başvur olmadı. Örn: Adhood

harbi46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş aynı sorun bende de var şu adsense den bi türlü onay alamadım

hit yükseltmek te kolay değil ama arkadaş doğru söylüyor hiti 1k falan yapıp tekrar başvurmak lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5