İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense %99 Onay E-Book - Adsense Hesabı Olmayan Kalmayacak !

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ekli dosyayı görüntüle 3724
Adsense konusunda uzun zamandır sorunlar mı yaşıyorsunuz. O zaman sizlere en son bulunan bir teknik ile kolay şekilde adsense hesabı sahibi olmanın yolunu sunacağız. Bu bir açık mıdır değil midir bilemiyoruz ama oldukça etkili bir yöntem olduğu kesin. Bu yöntemi kimsenin bilmiyor olması da işimizi daha da kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu E-Book sadece 50 kişiye satılacaktır. Bunun sebebi ise çok fazla kişinin öğrenerek google amcanın önlem almasını engellemektir. Bu kitap sayesinde ufak bir püf noktasından yararlanılarak adsense sahibi olabilirsiniz. Kitabı kendim yazdım bu yüzden bu konu altından sizlere sorularınız hakkında yardımcı olabilirim. Kitap dört sayfadan ve resimli anlatımlar ile oluşturulmuştur. Aynı zamanda kitap sıfırdan başlanılarak bir adsense hesabı onaylatılacağını anlatmaktadır. Bu teknik tarafımca bulunmuş olup 20 farklı hesap üzerinde denenmiştir. 20 hesap üzerinde de olumlu sonuçlar vermiştir. Ben gene de %1'lik bir pay bıraktım.Ne olur ne olmaz. Kitapta anlatılanların dışına çıkmadan uyguladığınız takdirde sizlerde mutlu bir adsense yayıncısı olabilirsiniz.

Kitabın Ücreti : 20 TL

Kalan Kişi Sayısı : 42
Farklı platformlarda da satışı gerçekleştiği için kalan kişi sayısı güncellenmektedir.

Ödeme : MİSLİ (Başka bir ödeme şekli bulunmamaktadır)

Ödeme geçildikten sonra mail adresinize p.m olarak gönderilecektir.

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
madem farklı platform onlarıda koyun :) bu kitabı alacak kişiye sadece şunu diyorum...

am-%C3%A7inde-bile-olsa-gidip-al%C4%B1n%C4%B1z_250368.jpg

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
O farklı platformların linkini konuya eklerseniz, sitemizden almayı düşünenler çıkacaktır. Böyle şeyler için referanslar çok önemlidir unutmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5