İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Alternatifi: Hepsiburada.com

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kazandığınız miktar ay sonunda gönderilecektir. gibi birşey yazıyodu ben gördüm :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Çok amatör. Bence biraz gittigidiyor u inceleyip öyle meydanlara çıkmalılardı.

anadolumunsesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güwenemedim...

hiç kimse doğru dürüst bişey bilmiyo... açıkcası ben pek güwenemedim... profil bilgilerini değiştirmek bile yok...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mesajları tek tek kontrol ettim ama net bi cevap bulamadım. Adsense ile birlikte kullanılabiliyor mu??

o soruya kimse net cevap veremez ama içerik bazlı reklam olmadıgı sürece sorun olmaz gittigidiyor da aynı şey her şeyi google endexlemeyin adamın kuralı net içerik bazlı ve google benzerli sistem ile aynı kullanmak yasak

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki 2 websitemiz varsa ne yapacagız. Tek siteyemi koyulabiliyor sadece

Gönderdiğim E-posta:
Sayın Yetkili,
Öncelikle başvurumuzu onayladığınız için teşekkür ederiz.

Sisteminize www.xxxxxxxxxxxx.net adresimizden başvuru yapmaıştık. Fakat portföyümüzde 25 e yakın aktif websitesi bulunmaktadır. Ayrıca ortalamanın üzerinde kullanıcıya sahip bir kaç adet facebook uygulamamız bulunmaktadır.

Acaba aynı kodlarla bu sitelerimizdende reklam yayını yapabilir miyiz ?

Saygılarımızla,
--------------------------------------

Gelen cevap:

Merhaba xxxxxxxx Bey,
Reklamları yayınladığınız web sitesinin başvuru yaparken girdiğiniz web sitesi olmasına her zaman gerek yok.
Sizin hesabınızdan gelen ziyaretlerin hangi sitelerden geldiği bilgisi tarafımızdan da takip edilmekte.
Tek bir başvuru ile açtığınız hesabı birden fazla sitede kullanabilirsiniz.
Bu sizin hesabınızı yönetebilmeniz açısından daha kolay olacaktır sanırız.
Saygılarımızla

Umarım yardımcı olur..

Not:bana görede bir hayli amatör bir sistem ama denemeye değer. Yalnız azmı sayıyor yoksa benim mi gözüm yükseklerde...

cenkp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepsiburada yeni bir atakta gibi, sanırım yöneticisi değişti.
Siparişlerde çok hızlı gelmeye başladı.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 1 - 5000 arası ziyaretçi getiren siteler için kullanılacak katsayı 0,04 YTL
Aylık 5000 - 10.000 arası ziyaretçi getiren siteler için kullanılacak katsayı 0,05 YTL
Aylık 10.000 - 20.000 arası ziyaretçi getiren siteler için kullanılacak katsayı 0,06 YTL
Aylık 20.000 - 30.000 arası ziyaretçi getiren siteler için kullanılacak katsayı 0,07 YTL
Aylık >30.000 'den fazla ziyaretçi getiren siteler için kullanılacak katsayı için lütfen irtibata geçiniz.

30 binden fazla pazarlığa tabi sanırım?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm birde dikkat günde 1000 ziyaretçi getirirsen onlara ayda 30 bin eder yani hitiniz 30 bin değil. 30 bin tekil ziyaretçiyi onlara ulaştırırsanız bu geçerli

S

sefakavil

Misafir
tıkları çok az sayıyor ya :( yerine reklamstore-gg reklamları vardı çok daha fazla tık oluyordu

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba sitede ürün optimizasyonu yapmak gerek mi? ::))

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sakın bulaşmayın kimsenin tıkladığı yok.

Yada hepsi burada hiç saymıyor.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hepsiburada saymıyor ! ben denedim gunluk 250 tık alan bolge hepsiburada.com da ise 3 gunde 11 tık cok komik bence :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsiburada.com bence kendi reklamını siteler arasında sürdürmek istiyor, yani duyulmuş bir ismi gündemde tutmak istiyor, yazılanlardan anladığım kadarıyla sitenizden gidecek ziyaretçi onların umrunda değil, amaçları her alanda adlarını duyurmak.

adsense gibi sistemi olan türk firması çıkmayacak sanırım :lol

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Kodları iframe olduğu için onların alexası çok yüksek olacak ve çok çok hiti olan bir siteymiş gibi düşünülecek.
Tıklanma oranı çok az.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi