İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense arttirmada bir teknik - Cok Kolay

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar adsense kazancinizi arttirmak icin bildiginiz gibi yapilabilinecek cok sey var. Hatta ilk zamanlar ben kendi sitemi gunde 1000 kere falan aciyordum :D
Ancak biz google'dan akilli degiliz. adamlar herseyi cozuyorlar. bir sure sonrada size bye bye diyorlar.

Gelelim meseleye: Bildiginiz uzre, sayfanizin goruntulemesi fazla misal 10,000 ve tiklanma da 20. sitenizin icerigine gore size tiklama basina 0.5$-1$'da verebilir.

Ancak siteniz 1000 kere goruntulenmis ve 100 kere tiklama var :D bu bizi bile guldurur ve dusundurur. google'da bu siteye cok tiklanmis diye fazla para vermez. belki butun 100 tiklanmaya 0.5$ bile vermez.

O yuzden benim size onerim Hit Sitelerine uye olun. ve organik hit kazandirin sitenize. Bu sekilde sitenize giren kullanici sayisi cok artacak ve her biri farkli IP'lerden olacagindan google icin normal ziyaretci sayilacak hepsi. Ve zamanla hitleriniz arttikca kazandiginiz para da buna paralel artacaktir.

Bunu zaten bilenler coktur ancak aramizda yeni arkadaslarimiz da var bu sebeple bir kez daha deyinelim istedim.

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hit siteleri kendileri en başa çıkardı kendilerine faydası olsaydı. siteme gönderdiği ziyaretçi doğal değil ve kısa süre kaldığı için google sitemin kalite puanını düşürüyor ve o da reklam gelirlerinin düşmesine sebep oluyor. google analytics de hemen çıkma oranınında bunu görebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5