İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Atak Saldırısı Aldım ne yapmalıyım?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, galiba bannlanmamı isteyen birisi tarafından saldırı aldım adsense reklamlarıma.

Son bir saat içinde sadece tek bir reklam kanalıma (sitemde sağ tarafa koyduğum 300*250) reklam birimine yaklaşık 15-20 defa tıklanmış.

Bu mümkün değil benim için günlük aldığım tık sayısına yakın değeri tek 1 saatte ve sadece hep aynı yerdeki reklamdan almışım.

Sayfa to değerim %1.50 oldu şuan.

Acaba ne yapmam gerekir, hesabımı kaybetmek istemiyorum, adsenseye mail atmam gerekirmi, atılcaksa hangi bölüm ilgilenmektedir acaba bu olaylar ile?

Not: Sadece bilgili arkadaşlar yazsın lütfen, çünkü çok önemli bir konu benim için arkadaşlar.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
hacı sen her ıhtımalıne karsı yaz maılı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bildiğim kadarı ile o tıklamalar geçersiz tık olacak ama sonucunu tam olarak bilemeyiz, google bu ne yapacağı belli olmaz

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Dolduruyorum hocam sağolun.

bildiğim kadarı ile o tıklamalar geçersiz tık olacak ama sonucunu tam olarak bilemeyiz, google bu ne yapacağı belli olmaz

Zaten o tıklamalar nedense çok az getirmiş, yani normalde 2 tıktan alcağım geliri bu atakla gelen 20tıkdan almışım gibi neredeyse.

Bütün günlük kazancımı alsınlar sorun değil, yeterki bu kadar emekten sonra hesabı kaybetmeyelim hiçbi suçumuz yokken durduk yere :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5