İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense atıldım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BIRBEY' Alıntı:
tıkLa tıkLa, googLe da sana tıkLayınca; nasıL proxy iLe ben googLe'a tıkLıyom diye başLık açmışsan, burada yeni başLık açıp googLe bana tıkLadı hem de proxy kuLLanmadan tıkLadı diye başLık aç ama, !!!!

google beni hattı oysa hilem yoktu google Türkleri sevmiyo ---- diyecek ben onun yerine yazdım c/p yapsın bunu yazmak için yorulmasın.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin gibiler yüzünden bu işin hakkını veren insanlar emeklerinin karşılığını alamayacak. Senin gibi insanlar olduğu sürece Türkiye daha çok sürünür. Hep kısa vadeli düşünüyor bizim Türkler. Ben de Türküm ama bunun gibi insanları gördükçe Türklüğümden ve Türklerden utanmaya başladım. Bu siteye x kadar emek vermiş ol 5y kazanıp atılacaksın. Ama belki 30x kadar emek versen her ay y kadar kazansan bile 12 ayda toplamda 12y kazanmış olacaksın. Yani bu şekilde 12y-5y=7y zararın olacak bu şekilde. Ama sen bunu düşünemeyecek kadar kendinde değilsin, kendini kaybetmişsin. Eğer Google Adsense, Türkiyeyi yasaklarsa senin gibi adamları tesbit edip ne gerekiyorsa yapmak lazım.

Not : Bu arada yeni farkettim. Sen domain almak için sponsor isteyen kişisin. Sana dün host vermiştim hayrına. Ama senin gibi insanlara hayır yapılmaz. Hostunu kapadım haberin olsun...

Not : Mesajı istek üzerine yumuşattım. Okurken bu mesajı 10 la çarpın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi