İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense bana teşekkür ediyor ve hediye gönderecekmiş ev adresime!!!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Beyler uzun zamandır adsense yardım grubu olan http://groups.google.com/group/adsense-help-tr de soru soran kişilere yardımda bulunuyor ve belkide günde onlarca kişinin adsense ile ilgili sorularını çözmeye yardım ediyordum.Bugün adsenseden gruptaki üye mail adresim olan gmaile bir mail geldi.Bana yardımlarım ve bilgi paylaşımlarım için teşekkür ettiklerini ve ev adresime hediye göndermek istediklerini bildirdiler.İşte gelen mail:

Merhaba gokhans19,

AdSense Yardım Grubuna olan sürekli katkılarınız için teşekkür ederiz.

Grup içerisindeki birçok yayıncımıza sağlamış olduğunuz yardımları ödüllendirmek amacıyla size bir teşekkür hediyesi göndermek ve tüm yayıncılarımızın bu katkılarınızın farkında olmasını sağlamak amacıyla ise, gruba bununla ilgili bir mesaj göndermek istiyoruz.

Bunun için lütfen bize, tercih ettiğiniz yazışma adresinizi gönderebilir misiniz? Bununla birlikte gruba göndereceğimiz mesajı aşağıda bulabilirsiniz:

----------------------------------------------------------------------
Merhaba herkese,

Grubumuza bilgilendirici mesajlarıyla sürekli katılımda bulunan bir üyemize dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Gokhans19, AdSense Yardım Grubu’nda sağlamış olduğunuz yardımlarınız için size teşekkür ederiz. Birçok yayıncımıza sağladığınız cevaplar grubumuzun olumlu bir şekilde gelişmesine katkıda bulunmuş, eski ve yeni tüm yayıncılarımızın AdSense programı hakkındaki bilgilerini arttırmıştır.

Tekrar teşekkür ederiz gokhans19. Teşekkür hediyemizin yolda olduğunu belirtirim!

AdSense Pro

Ayrıca, AdSense ile ilgili sorularınızın cevabını bulabileceğiniz ve AdSense programından en iyi şekilde yararlanmanız için birbirinize katkıda bulunabileceğiniz AdSense Yardım Grubu’nun tüm üyelerine, bu grubun gelişmesi sürecinde iyi eğlenceler diliyoruz!

Önümüzdeki aylarda, gruba katkıda bulunan daha fazla grup üyemize yardımlarının karşılığında teşekkür hediyesi göndermek istiyoruz. Bunun bir yarışma olmadığını ve önemli olanın nicelik değil nitelik olduğunu hatırlatırız. Hepinizi sorular sorarak, birbirinizden öğrenerek ve birbirinize öğreterek bu topluluğun gelişmesine katkıda bulunmaya çağırıyoruz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer size teşekkür hediyesi göndermemizi ve yukarıdaki mesajı forumda yayınlamamızı onaylıyorsanız lütfen aşağıdaki bölümü doldurup cevabınızı göndereceğiniz e-postaya kopyalayınız:

Ben, [ İsim ], AdSense Yardım Grubu’ndaki katılımlarımdan dolayı bana teşekkür hediyesi göndermenizi onaylıyorum. Lütfen aşağıdaki adrese gönderiniz:

[ Adres ]

Ayrıca, teşekkür mesajının AdSense Yardım Grubu’nda yayınlanmasını ve kullanıcı ismimin bu mesajda kullanılmasını da onaylıyorum. Teşekkür mesajını okuduğumu ve yayınlanmasında bir sakınca olmadığını belirtirim.

En kısa zamanda cevabınızı almayı umuyoruz, AdSense programından en iyi şekilde yararlanmanız dileğiyle.

Eğer bu e-postanın AdSense tarafından gönderildiğinden emin olmak isterseniz lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin, bu mesajın bizim tarafımızdan gönderildiğini böylece doğrulayabilirsiniz. Hediyenizi ancak adresiniz doğruysa ve bu adrese posta ulaştırılabiliyorsa gönderebiliyoruz. Ayrıca, hediyenizi sadece bir kere postaya verebileceğimizden hediyenizin size ulaşacağını malesef garanti edemediğimizi de bildiririm.

Saygılar,

AdSensePro ve Google AdSense Ekibi

Google Ireland Ltd.

Gordon House
Barrow Street
Dublin 4
Ireland

Registered in Dublin, Ireland
Registration Number: 368047

Sonunda birileri emeğimizin karşılığını verecek sanırım ;)

obidergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler arkadaşım. adsense pro ne oluyor, bilgi verebilir misiniz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Teşekkürler arkadaşlar şuan adresimi falan içeren maili yazıyorum, geri göndericem.
Adsense pro adsense yardım grubundaki adsense yetkilisine deniliyor..

kapının önüne arabayı dayamasınlar göhkan
tabi tabi postayla ferrari gönderecekler :) göhkan değil gökhan ;)

Geri cevap gönderdim.Bakalım kaç günde ne hediyesi gönderecekler..

obidergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım, teşekkürler:)

adwords pro lar vardı bir ara, hesaplarda birkaç özellik daha oluyordu diye hatırlıyorumü adsense de mi öle oldu diyecektim:)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Gelince resmini falan da çekip koysana bakalım merak ettim.

Edit: 23 dk.lık konunun yerine bak

Gelsinde resmini koyarız iş ona kalsın.Ne gönderecekler acaba.Belki şu yılbaşlarında bazı kişilere gönderdikleri kredi kartı şeklindeki usb belleği gönderirler..

Google hemen indexlemiş hemde ilk sırada çıkmış. :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
süperrrrr adına çok sevindim :)
sen şimdi bunu gaz alırsın iyice kasarsın sonrada ver elini google :)

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
daha önce profiline denk gelmiştim 1.2k mesaj vardı. "burada boşuna mesaj kasıyo" demiştim kendi kendime :) boşuna değilmiş demekki :)

hayırlı olsun hediyen.

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Photo çerçevesi gonderir hocam bana da onu göndermişlerdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5