İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Banka ödemeleri ile ilgili soru

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam Arkadaşlar. Adsenseden banka ile ödeme ala bilmek için mutlaka Western Union müşterisi olmak gerekiyormu? Yani, Western Unionla diyil de, sıradan bir banka hesabıyla bunu hall etmek mümkünmü? Konuyla ilgili prosedurlar hakkında detaylı bilgi veren olursa, sevinirim. İlginiz için önceden teşekkürler.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kendi adiniza kullandiginiz bir banka hesabiniz varsa ödemelerinizi oraya yaptirabilirsiniz,size kim söyledeki Western Union müsterisi olmaniz gerektigini.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önce cevabınız için teşekkürler. Adsense hesabında Western Union ödemeleri diye bir şey gördümde. Yani hiç bir bankadan her hangi bir elektron kart gerekmiyormu?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam elektron kart ne oluyor bilmiyorum yurtdisinda yasadigim icin,calisma sistemimden biliyorum adsense hesabinizin ödeme ayarlarinda var ceklemi yoksa banka hesabinlami calismak istiyorsunuz diye bir bölüm var ordan ayar yapiyorsunuz.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elektron kart derken masterkard, visakard falan kasd ediyorum...

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Herhangi bir bankada hesabın varsa Paran oraya yatar Bir kart'a felan ihtiyacın yok Hesap numaran , IBAN numaran ve BIC kodunu bildigin sürece sorun yok..Paran Hesap numarana yatacaktır..

iyi forumlar..

trbozo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben garanti bankası iban numaram ile kayıt ettirdim ve düzenli yatıyor. herhangi bir bankayada yatar tabiki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5